Belluci'nin Başına Çuval Geçirmişler - Son Dakika

Belluci'nin Başına Çuval Geçirmişler

13.09.2012 06:03
Belluci'nin Başına Çuval Geçirmişler, System.String[]

"Gergedan Mevsimi" filminde Monica Bellucci'nin kafasına çuval geçirilen işkence sahneleri dikkat çekiyor.

Bahman Ghobadi'nin yönettiği, bu ay Uluslararası Toronto Film Festivali ve San Sebastian Uluslararası Film Festivali'nde görücüye çıkacak olan 'Rhino Season-Gergedan Mevsimi' filminin, 2D ve 3D olarak internette yayınlanan fragmanı büyük ilgi gördü.

İŞKENCE GÖRDÜ

Fragmanda özellikle, başrol oyuncusu Monica Bellucci'nin kafasına çuval geçirildiği işkence sahneleri dikkat çekiyor. Ünlü yıldız da, yıllar önce Amerikan askerlerinin Türk rehinelerin kafasına çuval geçirdiği görüntüleri hatırlatan sahnenin, tüm filmde kendisini en çok etkileyen bölüm olduğunu söyledi.

FİLMİN KONUSU

İran'da şahın devrilmesiyle başlayan İslami rejim devriminin hemen öncesinde geçen hikaye bu politik değişimler ekseninde sancılı bir aşk öyküsünü beyazperdeye taşıyor.

Kürt yönetmen Bahman Ghobadi'nin, çekimlerinin bir bölümünü Türkiye'de gerçekleştirdiği, başrollerini Monica Belluci ve Behrouz Vossoughi'nin paylaştığı yapım, çekim sürecinde adından oldukça söz ettirmişti.

Türk oyunculardan Beren Saat, Belçim Bilgin, Yılmaz Erdoğan ve Caner Cindoruk'un rol aldığı film, İranlı ve Türk oyuncuları bir araya getiriyor.

Caner Cindoruk ise oyuncu Behrouz Vossoughi'nin canlandırdığı karakterini gençliğini oynarken Beren Saat'i ise Bellucci'nin kızı olarak seyredeceğiz.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Belluci'nin Başına Çuval Geçirmişler

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Belluci'nin Başına Çuval Geçirmişler - Son Dakika Magazin


Son Dakika

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Macron, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilişkileri geliştirmek istediğine yönelik bir mektup gönderdi Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi Eski Galatasaraylı Didier Drogba'nın eşini aldattığı görüntüler ortaya çıktı Selçuk Özdağ'dan evinin önündeki saldırı sonrası ilk açıklama: Beş kişiydiler, ikisi sopalarla vururken biri silah tutuyordu Çanakkale üzerinde bir uçağın çizdiği belirsiz rota sosyal medyada merak konusu oldu Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek final kura çekimi gerçekleşti Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı Tabancayla kalbine ateş edip ağır yaralanan gencin sosyal medyadan paylaştığı not ortaya çıktı