Belluci'nin Türk Yastığı Tutkusu - Son Dakika

Belluci'nin Türk Yastığı Tutkusu

14.12.2011 10:31
Belluci'nin Türk Yastığı Tutkusu, System.String[]

Ünlü Yıldız Monica Belluci ve Belçim Bilgin tam bir yastık tutkunu çıktı.

"Gergedanın Son Şiiri" isimli filmi için bir süredir İstanbul'da olan Monica Bellucci tam bir yastık koleksiyoneri çıktı…

İran asıllı yönetmen Bahman Ghobadi'nin Türkiye'de çekeceği filmde ki rol arkadaşı Belçim Bilgin Erdoğan ve oyuncu arkadaşları ile Nişantaşı'nda bulunan "Yastık By Rıfat Özbek" mağazasına gelen Monica Belluci "Afrika" ve "Osmanlı" koleksiyonlarından üçer adet yastık aldı.

"Yastık by Rıfat Özbek"in tasarımcısı Erdal Karaman, yakın arkadaşı olan Monica Belluci'ye tasarımı kendisine ait olan ve Anadolu motifleri taşıyan Lavanta yastıklarından hediye etti. Anadolunun el işi modellerini ve lavanta'yı çok sevdiğini söyleyen Monica Belluci hediyesini yatağının başucuna koyacağını söyledi.

"Yastık by Rıfat Özbek" mağazasının Londra'daki şubesine de sık sık arkadaşlarıyla uğradığını söyleyen Belluci, Rıfat Özbek ve Erdal Karaman'ın tasarımlarına hayran kaldı.

Belluci'nin Türk Yastığı Tutkusu

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Belluci'nin Türk Yastığı Tutkusu - Son Dakika


Son Dakika

Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi Sibel Can ve Hakan Altun, şov projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Fenerbahçe, Ankaragücü maçı esnasında yayıncı kuruluşu protesto etti Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu Son Dakika: Türkiye'de 18 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 164 kişi vefat etti, 5 bin 862 yeni vaka tespit edildi Yürek burkan olay! Yardım istemek için geldiği muhtarlıkta kalp krizinden öldü