Belözoğlu çıldırdı! Kaçan gol sonrası masayı tekmeledi - Son Dakika

Belözoğlu çıldırdı! Kaçan gol sonrası masayı tekmeledi

12.04.2021 20:08
Belözoğlu çıldırdı! Kaçan gol sonrası masayı tekmeledi, System.String[]

Emre Belözoğlu, Serdar Aziz'in kaçırdığı gol sonrası sinirden çılgına döndü. Bomboş pozisyonu değerlendiremeyen Serdar'a öfkelenen Belözoğlu, hıncını masadan aldı. Genç teknik adam, birkaç kez masayı tekmeledi. Emre Belözoğlu'nu teknik ekipteki arkadaşları yatıştırdı.

Emre Belözoğlu'nun siniri saha dışına da yansıdı. Futbolculuk dönemindeki agresifliğini saha dışına yansıtıp yansıtmayacağı tartışılan genç teknik adam, 3'üncü maçında sinirden küplere bindi.

ÖFKESİNE YENİK DÜŞTÜ

Belözoğlu, kornerde seken topa boş haldeyken kötü bir vuruş yapan Serdar'a öfkesini masadan çıkardı. Belözoğlu, birkaç kez masayı tekmeledikten sonra da büyük üzüntü yaşadı.

TEKNİK EKİP SAKİNLEŞTİRDİ

Kaçan pozisyonun ardından sinirlerine hakim olamayan Belözoğlu'nu teknik ekipteki arkadaşları sakinleştirdi. Belözoğlu, diğer iki maça nazaran bu karşılaşmada daha heyecanlı ve agresifti.

Belözoğlu çıldırdı! Kaçan gol sonrasımasayı tekmeledi
Belözoğlu çıldırdı! Kaçan gol sonrası masayı tekmeledi
Fotoğraf kaynak: Hürriyet
Belözoğlu çıldırdı! Kaçan gol sonrası masayı tekmeledi

Son Dakika Spor Belözoğlu çıldırdı! Kaçan gol sonrası masayı tekmeledi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (24)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Fenerbahçe taraftarından yönetime büyük tepki! Ülker Stadyumu'na çıkarma yapıp pankart astılar Fenerbahçe taraftarından yönetime büyük tepki! Ülker Stadyumu'na çıkarma yapıp pankart astılar Evraklarını motosikletli kuryenin yetiştirdiği Ghezzal, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı Evraklarını motosikletli kuryenin yetiştirdiği Ghezzal, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı Şampiyon Beşiktaş'tan, Galatasaray ve Fenerbahçe'ye gönderme: Oyun bitti çocuklar, şimdi gerçekler Şampiyon Beşiktaş'tan, Galatasaray ve Fenerbahçe'ye gönderme: Oyun bitti çocuklar, şimdi gerçekler İbrahim Tatlıses'in İbrahim Tatlıses'in "Davul gibi olmuşsun" sözleri sonrası hırs yapan Deniz Seki, iğne ipliğe döndü Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı İsrail'den gelen yolculardan PCR testi istenecek İsrail'den gelen yolculardan PCR testi istenecek
Advertisement