Son Dakika Haberleri: Benfica, Abdülkadir Ömür İçin Yaptığı 20 Milyon Dolarlık Teklifi Yükseltiyor

Benfica, Abdülkadir Ömür İçin Yaptığı 20 Milyon Dolarlık Teklifi Yükseltiyor

1 ay önce

Benfica, Trabzonspor'un genç futbolcusu Abdülkadir Ömür için yaptığı 20 milyon dolarlık teklifi yükseltme kararı aldı. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu teklifi az bulduklarını dile getirmişti.

Trabzonspor'da altyapının son ürünü olan Abdülkadir Ömür, gösterdiği performansla Avrupa devlerini peşine takmış ancak en ciddi teklif ise Portekiz ekibi Benfica'dan gelmişti.

Başkan Ahmet Ağaoğlu yaptığı açıklamada, "Benfica'nın 14 milyon Dolar (78 milyon TL) peşin 20 milyon Dolar'lık (112 milyon TL) teklifini reddettik" demişti.

Fırtına'nın patronu, 19 yaşındaki futbolcu için yapılacak teklifin yükseltilmesini talep ederken, Kırmızı-Beyazlılar ise önümüzdeki günlerde tekrardan Türkiye'ye gelecek.

TEKLİF İYİLEŞTİRİLECEK

Portekiz temsilcisi, şu anda Ay-Yıldızlılar ile U19 Avrupa Şampiyonası'nda boy gösteren Abdülkadir'i elinden kaçırmak istemiyor. Milli oyuncunun, turnuvada yıldızını daha da parlatabileceğini düşünen Benficalı yetkililer, Abdülkadir için teklifini biraz daha iyileştirmeyi planlıyor.

Genç yıldız için oldukça ısrarcı olan Benfica, bu hafta içerisinde Trabzonspor ile tekrardan pazarlık masasına oturacak.


YORUMLAR


İran Lideri Ruhani'den Türkiye'ye Teklif: Beraber Savaş Uçağı Yapabiliriz Diyarbakır-Mardin Karayolunda Zırhlı Züvenlik Kuleleri İlk Kez Görüntülendi

Son Dakika! Rusya S-400 Füzelerini 2019'da Türkiye'ye Teslim Edecek