Son Dakika Haberleri: Beni Sakin ve Bilgili Erkek Etkiler

Beni Sakin ve Bilgili Erkek Etkiler

6 yıl önce

Atv'nin İddialı Dizisi 'Kaçak' ile Ekrana Gelmeye Hazırlanan Oyuncu Begüm Birgören, Özel Hayatıyla...

Beni Sakin ve Bilgili Erkek Etkiler, System.String[]
Küçükken izlediği çocuk oyunlarından sonra sahnede olmanın hayalini kurmaya başladığını söyleyen güzel oyuncu Begüm Birgören, sinema ve televizyondaki yeni projelerinin heyecanını yaşıyor. Birgören, oyunculuktaki hedeflerini ve hakkında bilinmeyenleri anlattı...

Yeni sezona dair sizi heyecanlandıran projeler var mı? Yakında vizyona girecek bir filmim var: 'Göl Zamanı'. Fragmanını izledim; çok heyecan verici görünüyordu. Onun dışında Hakan Günday'ın 'Piç' isimli romanından sinemaya uyarlanan, Selim Demirdelen'in yönetmenliğini yapacağı 'Hiç' isimli filmim var fakat son zamanlarda yaşanan üzücü olayların neticesinde filmin çekimlerini ileri bir tarihe erteledik. Dizi olarak da 'Kaçak' ile ekranda olacağım.

'MOULIN ROUGE'U İSTERDİM

Hayalinizde canlandırmak istediğiniz bir rol var mı?

'The Reader' filminde Kate Winslet'ın oynadığı karakter sanırım. Oyunculuğu günlerce aklımdan çıkmamıştı. 'Moulin Rouge'daki 'Satine' karakterine de bayılırım.

Son zamanlarda Meryem Uzerli'nin yaşadığı tükenmişlik sendromu konuşuluyor. Siz bu konuda neler söylemek istersiniz?

Herkesin kendi açısından haklı olduğu bir konu bu. Meryem Uzerli'nin uzun yıllar yaşadığı Avrupa'da çalışma saatleri ve sendikal haklar bizimkilerle çok farklı... Bocalaması, yorulması, tükenmesi çok normal ama Meryem Uzerli keşke sezon sonuna kadar bekleyebilseydi.

GELEN GİDENİM ÇOK OLUR

Yoğun tempodan sıyrılmak için neler yaparsınız?

Genelde evde olurum. Filmlerimi, sezonlarını biriktirdiğim dizilerimi izlerim. Eve gelen giden de çok olur. Son zamanlarda kamerayla bir şeyler çekip montajlamak da epey vaktimi alan işler arasında.

10 yıl sonra kendinizi nerede görmek istersiniz?

Bir film çekmiş olmayı isterdim mesela; küçük bir sahne kurup sevdiğim oyunları koymak, gençlere çalışabilecekleri, yaratabilecekleri bir alan da sağlamış olmak isterdim. Keşke usulünce oturup beş yıllık bir plan çıkarsam; tabii kendim için ama hayat, şans ve fırsatlar bütünü olduğu için, uzun vadeli planlar yapmak bana biraz zor geliyor.

Spor yapıyor musunuz?

Hem de nasıl! Üye olduğum spor salonuna gün aşırı gitmeye çalışıyorum. Şimdi de '40 derecede yoga' adı verilen yeni bir yoga tekniğini keşfettim. Yorucu fakat çok iyi hissettiriyor.

Tatil rotanız nereler?

Tatilin süresi uzunsa, yurt dışına gitmeyi her zaman tercih ederim. Kısa süreli tatiller için Fethiye, Bozcaada ve Cunda favorimdir.

Bir erkekte sizi ne heyecanlandırır?

Zeka, bilgi ve sakinlik.

UYGUN İLE BAŞROLÜ PAYLAŞIYOR

Begüm Birgören, atv'de ekrana gelecek 'Kaçak'ta; Gürkan Uygun, Berk Hakman ve Özlem Yılmaz ile başrolleri paylaşıyor.

KİMLİK KARTI

DOĞUM YERİ VE TARİHİ: İstanbul, 20 Eylül 1982

BURCU: Başak

EĞİTİMİ: Bahçeşehir Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü mezunu.

Sabah : http://www.sabah.com.tr
Haber Yayın Tarihi : 26.08.2013 09:03 Kaynak: Sabah.com.tr

YORUMLAR


Ünlü İsimler, Ahmet Hakan'ın Ekrem İmamoğlu'nun Konuk Olduğu Yayını Erken Bitirdiği İddiasına Tepki Gösterdi AK Parti İstanbul Adayı Binali Yıldırım'ın Ekibi "Ekrem İmamoğlu" İsmini Satın Aldı Sinem Kobal, Ölmeden Önce Camdan Atlamak İstediğini Söyleyerek Şaşırttı