Son Dakika Haberleri: Benim Kaskom' Yılın Ürünü Seçildi

Benim Kaskom' Yılın Ürünü Seçildi

3 gün önce

Generali Sigorta'nın "Benim Kaskom" ürünü Türk tüketicilerinin oylarıyla 'Yılın Ürünü' seçildi.

Benim Kaskom' Yılın Ürünü Seçildi, System.String[]
Generali Sigorta'nın "Benim Kaskom" ürünü Türk tüketicilerinin oylarıyla 'Yılın Ürünü' seçildi. Generali Sigorta Direkt Satış ve Pazarlama Direktörü Kerem Ölmez yaptığı açıklamada, "Yılın Seçilmiş Ürünü, dünyanın en köklü ödül törenlerinden biri. Aldığımız ödül, özellikle de Türk tüketicilerinin oylarıyla verilen bu değerli ödül, bizleri çok mutlu etti" dedi.

Araştırma şirketi Nielsen'in Türkiye genelinde tüketiciler ile yüz yüze görüşerek yaptığı anketler sonucunda Generali Sigorta'nın araç sahiplerinin ihtiyacına göre şekillendirdiği ve tamamen isteğe bağlı olarak özelleştirilebilen "Benim Kaskom" ürünü, kasko kategorisinde ödüle layık görüldü.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Generali Sigorta Direkt Satış ve Pazarlama Direktörü Kerem Ölmez, 44 ülkede 4,5 milyar tüketiciye ulaşan 'Yılın Seçilmiş Ürünü (YSÜ)' programı kapsamında aldıkları ödülle ilgili, "Yılın Seçilmiş Ürünü, dünyanın en köklü ödül törenlerinden biri. Aldığımız ödül, özellikle de Türk tüketicilerinin oylarıyla verilen bu değerli ödül, bizleri çok mutlu etti. Benim Kaskom, araç sahiplerine her bütçeye özel kasko poliçesi oluşturabilme imkanının yanı sıra hızlı, zahmetsiz ve yepyeni bir sigortacılık deneyimi vaat ediyor. Benim Kaskom, 'Bildiğin Gibi Değil' sloganımızla geçtiğimiz yıllarda başlattığımız dijital dönüşümün ürünlerinden biri. Türk tüketicisini hayatlarını kolaylaştıracak inovatif ürünlerle buluşturmaya devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.

Kerem Ölmez ayrıca, şirketin Türk tüketicilerinin referansı olan 'Yılın Seçilmiş Ürünü (YSÜ)' logosunu 1 yıl boyunca tüm reklamlarında, ürün paketlerinde ve iletişim çalışmalarında kullanacaklarını da söyledi.

- İstanbul
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 02:11 Kaynak: DHAEmeklilikte Yüksek Maaş Almanın Yolları Neler? İşte Tüm Detaylar Kredi Kartını Müşterisine Veren Türk Taksici, İsveç'te Kahraman Oldu Bisikletiyle Birlikte Kamyonun Altında Kalan Gencin İmdadına İtfaiye Ekipleri Yetişti Uzmanlar Altın Fiyatlarını Değerlendirdi: Gram 290 Lirayı Görebilir