Benzersiz" Filmi 15 Eylül'de Vizyona Girecek - Son Dakika

Benzersiz" Filmi 15 Eylül'de Vizyona Girecek

17.07.2017 18:07
Benzersiz

Psikolojik-gerilim türündeki "Benzersiz" adlı filmin vizyon tarihi belli oldu.

Psikolojik-gerilim türündeki "Benzersiz" adlı filmin vizyon tarihi belli oldu.

Başrollerini Cemal Hünal, Ekin Türkmen ve Ruhi Sarı'nın paylaştığı film 15 Eylül'de sinemaseverlerle buluşacak.

İlker Sarı'nın yazıp yönettiği psikolojik-gerilim türündeki filmin her sahnesinde seyircinin merakının diri tutulması amaçlanıyor.

Cemal Hünal'ın "eczacı" karakterini canlandırdığı "Benzersiz", "Kahramanlar kusursuz değildir" sloganıyla kahramanlık kavramını sorguluyor.

Film hakkında

Kendi halinde yaşayan ve eczacı olan bir adamın, gece nöbet tutarken başına gelen talihsiz bir kazanın anlatıldığı "Benzersiz" isimli filmde, eczacı adamın kazadan sonra geçirdiği ağır ameliyat sonrasında yaşadığı olaylar anlatılıyor.

Gözünü farklı biri olarak açan eczacı, bu süreç sonrasında gerçek benliğini sorgulamaya ve hakikatin peşinde kendini aramaya başlar, ancak bu süreç hem onun için hem de çevresindekiler için oldukça zorlu geçecektir.

Başrolünde Cemal Hünal'ın yer aldığı ve Ekin Türkmen, Ruhi Sarı, Ebru Sarıtaş, Selahattin Taşdöğen, Yakup Yavru, Murat Parasayar, Haldun Boysan ve Nilüfer Aydan'ın kadrosunda yer aldığı "Benzersiz", Lal Sanat yapımcılık tarafından hayata geçirildi.

Konya'da, 87 günde tamamlanan filmin yönetmen, senaryo ve yapımcılığını İlker Sarı üstleniyor.

Benzersiz Filmi 15 Eylül'de Vizyona Girecek

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Benzersiz' Filmi 15 Eylül'de Vizyona Girecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Korona tedavisi gören Muhittin Böcek'ten güzel haber! Bilinci açıldı, konuşulanlara cevap veriyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım