Benzersiz Filmi'nin Mobil Oyunu Yayınlandı! - Son Dakika

Benzersiz Filmi'nin Mobil Oyunu Yayınlandı!

12.09.2017 14:21
Benzersiz Filmi'nin Mobil Oyunu Yayınlandı!, System.String[]

Yayınlanan teaserlerı ve fragmanıyla ilgiyi hep zirvede tutan yapım şimdi de Benzersiz Filmi adına kurgulanan bir oyun ile gündemde!

Türkiye'nin ilk eczacı filmi olmasıyla dikkatleri üzerine çeken yapım ilklerin filmi olmak için bir yenilikle daha karşımızda! Türkiye'de bir filme özel hazırlanan ilk oyun olma özelliğine sahip olan Benzersiz Görev'de, başrol Cemal Hünal'ı sokaklarda dolaşırken görüyoruz. Film gibi oyunda da aksiyon dolu bir tema hakim, izleyicileri her mecradan doyuran film, oyunuyla da oldukça dikkat çekiyor. Eczacı karakterinden etkilenip kendini onunla özdeşleştiren seyircilerin oyuna yoğun bir ilgi göstereceği kesin. Meraklı seyirciler, film öncesi kısa bir antrenman yapıp oyunu Google Play'dan, çok yakında da AppStore'dan indirip şimdiden Benzersiz Filmi'nin havasına girebilirler.

Kara mizah türünün ülkemizdeki öncülerinden olmaya hazırlanan Benzersiz filmi aksiyon ve gizem barındıran sahneleriyle oldukça dikkat çekiyor. Benzersiz, konusu ve türünün yanı sıra sıra dışı teaser videoları, farklı kurgu teknikleri ve daha birçok konudaki denenmemiş ögeyi hayata geçirmesiyle göz dolduruyor ve sürekli gündemi meşgul ediyor. Yine bir ilke imza atarak farklı bir uygulamayla karşımıza çıkan film 15 Eylül'de vizyona girmeye hazırlanıyor. Klişelerden sıkılan seyircinin yüzünü güldürecek olan Benzersiz ''Kahramanlar kusursuz değildir.'' mottosuyla adından söz ettirecek. İnsanı ve yaşamı tanımlayan renk olan grilerin sık sık yüzümüze çarpılacağı filmde herkesin bir kusurunun olduğu gerçeğiyle yüzleşeceğiz. Her sahnesinin detayında ince mesajlar barındıran film, sinema dünyası açısından oldukça motive edici bir örnek niteliği taşıyor.

Çekimleri 3 aya yakın bir zamanda tamamlanan film, klişelerden uzak, özgün, yeni bir işleyiş ve hikayeyle karşımıza çıkıyor. Yaptıkları farklı ve yenilikçi tanıtımlar ve destekleyici mecralarla da klişelere meydan okuyor. Bir eczacının koma süreci sonrasında çevresine yeniden uyum sağlamaya çalışması ve sonrasındaki intikam sürecinde onu bekleyen sürpriz olayları konu alan film, ilgi çekici bir hikayeye sahip. Kadrosu da profesyonel ve deneyimli oyunculardan oluşan Benzersiz, İlker Sarı yönetmenliğinde 15 Eylül'de vizyona giriyor.

Benzersiz Filmi'nin Mobil Oyunu Yayınlandı!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Benzersiz Filmi'nin Mobil Oyunu Yayınlandı! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum Türk gemisine baskın emrini AB Akdeniz Deniz Kuvvetleri verdi: Sabaha kadar beklediler