Benzersiz" Filminin Tanıtım Afişi Yayınlandı - Son Dakika

Benzersiz" Filminin Tanıtım Afişi Yayınlandı

10.09.2017 13:45
Benzersiz

Başrollerini Cemal Hünal, Ekin Türkmen ve Ruhi Sarı'nın paylaştığı gerilim türündeki "Benzersiz" filminin tanıtım afişi yayınlandı.

Başrollerini Cemal Hünal, Ekin Türkmen ve Ruhi Sarı'nın paylaştığı gerilim türündeki "Benzersiz" filminin tanıtım afişi yayınlandı.

Senaristliğini ve yönetmenliğini İlker Sarı'nın üstlendiği filmin yapımcılığını, Lal Sanat Yapımcılık gerçekleştirdi.

Cemal Hünal'ın eczacı karakteriyle başrolde olduğu filmde, Türkmen ve Sarı'nın yanı sıra Ebru Sarıtaş, Murat Parasayar, Selahattin Taşdöğen, Yakup Yavru, Haldun Boysan ve Nilüfer Aydan rol alıyor.

Gerilim türündeki yapımda, kendi halinde bir eczacının yaralanması sonrasında başına gelenler ve yaşamındaki değişiklikler anlatılıyor.

Film, 15 Eylül'de vizyona girecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Benzersiz' Filminin Tanıtım Afişi Yayınlandı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Hafta içi uygulanacak ilk sokağa çıkma kısıtlaması başladı! İşte ihtiyacınız olan tüm bilgiler Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, yeni dizi projesiyle ekrana dönüyor Türkiye 50 milyon Çin, 25 milyon Alman aşısı alacak Şov yapayım derken hayatının hatasını yaptı! Köprüden nehre atlayan YouTuber kafatasını kırdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir Maradona'nın ölümüyle ilgili kan donduran itiraf! Acı gerçek ortaya çıktı "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Görüntüler büyük tartışma yaratacak! Bir markaya ait şekerleme ürünlerini evde çıplak elle doldurdu