Benzersiz" Filminin Tanıtım Afişi Yayınlandı - Son Dakika

Benzersiz" Filminin Tanıtım Afişi Yayınlandı

10.09.2017 14:56
Benzersiz

Başrollerini Cemal Hünal, Ekin Türkmen ve Ruhi Sarı'nın paylaştığı gerilim türündeki "Benzersiz" filminin tanıtım afişi yayınlandı.

Başrollerini Cemal Hünal, Ekin Türkmen ve Ruhi Sarı'nın paylaştığı gerilim türündeki "Benzersiz" filminin tanıtım afişi yayınlandı.

Senaristliğini ve yönetmenliğini İlker Sarı'nın üstlendiği filmin yapımcılığını, Lal Sanat Yapımcılık gerçekleştirdi.

Cemal Hünal'ın eczacı karakteriyle başrolde olduğu filmde, Türkmen ve Sarı'nın yanı sıra Ebru Sarıtaş, Murat Parasayar, Selahattin Taşdöğen, Yakup Yavru, Haldun Boysan ve Nilüfer Aydan rol alıyor.

Gerilim türündeki yapımda, kendi halinde bir eczacının yaralanması sonrasında başına gelenler ve yaşamındaki değişiklikler anlatılıyor.

Film, 15 Eylül'de vizyona girecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Benzersiz' Filminin Tanıtım Afişi Yayınlandı - Son Dakika


Son Dakika

Yusuf Yazıcı'nın 2 gol atıp 1 de asist yaptığı maçta Lille, Lorient'i farklı geçti Evli kadın saplantılı sapığın tecavüzüne uğradı, o görüntüler kocasına gönderilince soluğu mahkemede aldı Cerrahpaşa'da yangın! Çok sayıda hasta dumandan etkilendi MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı Ayyüce oldu Bakan yardımcısı için açıldığı iddia edilen restoranda kız isteme merasimi yapılmış Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu: Alaattin Çakıcı devlet adamıdır, ağabeyim hastadır Kadirli Devlet Hastanesi'nde görev yapan 50 sağlık çalışanının korona testi pozitif çıktı Başakşehir teknik heyetinin mağlubiyet sözleri Beşiktaşlıları kızdırdı