Son dakika: Benzine 13 kuruş zam geldi - Son Dakika

Son dakika: Benzine 13 kuruş zam geldi

Son dakika: Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 13 kuruş zam geldi. Söz konusu fiyat artışı pompaya yansıyacak.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'ndan (EPGİS) yapılan açıklamaya göre, benzine 13 kuruş zam geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak olan zam, pompa fiyatlarına yansıyacak.

EPGİS'ten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"28 Mart tarihinden itibaren geçerli olmak üzere benzinde13 Krş/Lt pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur."

Son dakika: Benzine 13 kuruş zam geldi

BENZİNİN LİTRESİ NE KADAR OLACAK?

Yapılan zammın ardından Ankara ve İzmir'de ortalama 5,17 liradan satılan benzinin litre fiyatı 5,30 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul'da 5,08 liradan 5,21 liraya yükselecek.

AKARYAKIT FİYATLARININ HESAPLANMASI

Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor. Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

Son dakika: Benzine 13 kuruş zam geldi

Son Dakika

İkinci el araç alacaklara uyarı: Fiyatlar artmaya devam edecek Normalleşmenin etkileri piyasalara yansıdı! Dolar düşüyor, borsa yükseliyor Evde bakım yardımı ve engelli aylığı alanların raporları ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacak Taşıt kredisi çekmeyi düşünenler dikkat! İşte %0,49 - %0,69 faiz oranlarının geçerli olacağı markalar Turizm cenneti Bodrum'da şezlongların günlük kirası, ortalama bir evin aylık kirasından daha yüksek İGDAŞ'tan sonra şimdi de İSKİ! CHP'li meclis üyesi bile gelen faturaya isyan etti Son Dakika: THY yurt dışı uçuşlarına 18 Haziran'da başlayacak Kamu bankalarının düşük faizli kredi paketinden fırsatçı firmalar yararlanamayacak Üç kamu bankasının başlattığı düşük faizli kredi paketine Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım da dahil oldu Üzüm yaprağı, meyvesinden 10 kat daha fazla kazandırıyor Giresun'da ilk defa salep üretimi yapıldı, kilosu 1.400 TL'den satılıyor Son dakika: EPDK: Akaryakıt fiyatları yüksek, şirketler indirim yapmazsa biz fiyatları makul seviyeye çekeriz 48 gün sonra açılan Meclis'te bekçilerin maaş artışı ve yeni yetkileri ele alındı Ukraynalı turistler 1 Temmuz'dan itibaren Türkiye'ye gelecek Normalleşme sürecinde kamuda alınacak tedbirler belirlendi! Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak