Berat Kandili dualarla idrak edildi - Son Dakika

Berat Kandili dualarla idrak edildi

17.03.2022 22:32

Yozgat, Kayseri, Niğde, Kırşehir, Kırıkkale ve Sivas'ta Berat Kandili dolayısıyla vatandaşlar camilere akın etti.

Yozgat, Kayseri, Niğde, Kırşehir, Kırıkkale ve Sivas'ta Berat Kandili dolayısıyla vatandaşlar camilere akın etti.

Yozgat'ta Berat Kandili dolayısıyla Çapanoğlu Büyük Camisi'nde düzenlenen programda dua edildi.

Namaz sonrası ise Yozgat Belediyesi ve İlim Yayma Cemiyeti ile bazı vakıflar tarafından cemaate çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Vatandaşlardan Oğuz Bahçeli, Berat Kandili'ni idrak ettiklerini belirterek, bu gecenin hürmetine, dünyayı saran Kovid-19 salgının bitmesi ve savaşların durması için dua ettiklerini söyledi.

YORUMLAR
500
Ulaş Karasu: Ankara-Sivas Yht Hattının Güvenlik Tüneli Neden Yeniden Dolduruluyor Ulaş Karasu: Ankara-Sivas Yht Hattının Güvenlik Tüneli Neden Yeniden Dolduruluyor Kayseri 1. Amatör Küme A Grubu: Kayseri Simya Koleji: 5 Güneşli Gençlikspor: 0 Kayseri 1. Amatör Küme A Grubu: Kayseri Simya Koleji: 5 Güneşli Gençlikspor: 0 Son Dakika | Alkollü sürücü ortalığı savaş alanına çevirdi: Park halindeki araca böyle çarptı Son Dakika | Alkollü sürücü ortalığı savaş alanına çevirdi: Park halindeki araca böyle çarptı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Berat Kandili dualarla idrak edildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement