Berber ve kardeşi önce darp edildi sonra silahla yaralandı - Son Dakika

Berber ve kardeşi önce darp edildi sonra silahla yaralandı

24.01.2023 21:02

Berber ve kardeşi önce darp edildi sonra silahla yaralandı Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde berber ve kardeşi 5 kişi tarafından önce darp edildi, daha sonra berberin kardeşi bacağından yaralandı.

Berber ve kardeşi önce darp edildi sonra silahla yaralandı

DİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde berber ve kardeşi 5 kişi tarafından önce darp edildi, daha sonra berberin kardeşi bacağından yaralandı.

Alınan bilgilere göre, Bağlar ilçesi Muradiye Mahallesinde berberlik yapan B.Ö. ve kardeşi Ç.Ö., iddiaya göre husumetli olduğu 5 kişi tarafından darp edildi. Berber kardeşlerden Ç.Ö., daha sonra bacağından silahla yaralandı. 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı şahıs hastaneye sevk edilirken, polis ekipleri kaçan şüphelilerin yakalanması için inceleme başlattı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
POLİS EKİPLERİ ENKAZDA BULUNAN 500 BİN TL'LİK ALTINI SAHİBİNE TESLİM ETTİ POLİS EKİPLERİ ENKAZDA BULUNAN 500 BİN TL'LİK ALTINI SAHİBİNE TESLİM ETTİ Diyarbakır anneleri evlatlarını istiyor Diyarbakır anneleri evlatlarını istiyor DEPREMDE HASAR GÖREN MİNARENİN YIKIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ DEPREMDE HASAR GÖREN MİNARENİN YIKIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Son Dakika 3. Sayfa Berber ve kardeşi önce darp edildi sonra silahla yaralandı - Son Dakika


Advertisement