Beren Saat'le aşk yaşadığı iddia edilen DJ Maga sarışın güzelle dudak dudağa yakalandı - Son Dakika

Beren Saat'le aşk yaşadığı iddia edilen DJ Maga sarışın güzelle dudak dudağa yakalandı

15.12.2019 17:25

Geçtiğimiz yaz ayında Beren Saat ile görüntülenen DJ Maga, İstanbul'da özel bir partide sahne aldı. DJ Maga, sarışın bir kadınla dudak dudağa görüntülendi.

Adı oyuncu Beren Saat ile aşk dedikodularına karışan Fransız DJ Maga, bir kulüpte kız arkadaşıyla dudak dudağa objektiflere yakalandı.

KIZ ARKADAŞLARIYLA TATİLE ÇIKMIŞTI

Beren Saat'in eşi Kenan Doğulu evliliğinde sıkıntı yaşadığı dönemde Fransız DJ M aga ile yakınlaştığı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Saat, geçtiğimiz temmuz ayında İzmir'in Çeşme ilçesinde Belçim Bilgin, Esra Dermancıoğlu ve Gülcan Arslan ile tatil yapmıştı.

DJ'LE GÖRÜNTÜLERİ ÇIKMIŞTI

Beren Saat'e, Fransız DJ Maga'nın da eşlik ettiği görüntülerin ortaya çıkmasından sonra magazin gündeminin yakın markajında olan ünlü DJ'in nerede olduğu merak konusu olmuştu.

KIZ ARKADAŞIYLA DUDAK DUDAĞA YAKALANDI

Beren Saat, basına yansıyan fotoğraflar için "Evet, o fotoğraftaki benim" açıklamasını yapmıştı. Beren Saat'in Kenan Doğulu ile aralarındaki sorunları çözmesinin ardından ne yaptığı merak edilen DJ Maga İstanbul'da ortaya çıktı. Habertürk'ün haberine göre, DJ Maga dün gece İstanbul'da özel bir partide sahne aldı. Maga, partide kız arkadaşıyla dudak dudağa görüntülendi. DJ'in sevgilisiyle yaşadığı özel anlar partideki bir kişinin objektifine yansıdı.

Beren Saat'le aşk yaşadığı iddia edilen DJ Maga sarışın güzelle dudak dudağa yakalandı

Son Dakika Magazin Beren Saat'le aşk yaşadığı iddia edilen DJ Maga sarışın güzelle dudak dudağa yakalandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Hazır döner paketleyen iki çalışanın çekip paylaştığı videoya tepki yağıyor