Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu'dan düet sürprizi - Son Dakika

Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu'dan düet sürprizi

15.10.2020 07:45

Son zamanlarda haklarında sık sık boşanma haberleri çıkan Beren Saat ve Kenan Doğulu, hayranlarını sevindirecek bir projede buluşacak. Oyunculuğun yanı sıra zaman zaman şarkı da söyleyen Saat, albüm hayalini gerçekleştirmek için bu sefer de eşiyle söyleyecek.

Daha önce katıldığı TV programlarında şarkılar söyleyen Saat, bu kez eşiyle birlikte albümde yer alacak bir parçada düet yapacak. Beren Saat daha önce verdiği bir röportajda, pandemi döneminde eşiyle birlikte kayıtlar yaptıklarını söylemişti. İkilinin düet yapacağı şarkıyı da bu kayıtlar arasından seçeceği ileri sürüldü.

HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK

Güzel oyuncunun, eşinin çıkaracağı albümle yakından ilgilenerek şarkı sözü yazdığı ve Kenan Doğulu'nun da albümde yer vereceği şarkılarla eşine büyük bir jest yaparak geçen tatsız günleri unutturacağı öğrenildi.

Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu'dan düet sürprizi
Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu'dan düet sürprizi

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu'dan düet sürprizi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Çanakkale'de çiçek hastalığı paniği! 15 köy karantinaya alındı Bıçaklı kavgada kalbi duran şahıs, hastanede yaşama döndürüldü Rıdvan Dilmen'den ilginç penaltı yorumu: Futbolcular manikür yaptırmalı İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu'ndan Ümit Özdağ'a jet yanıt: Niyetiniz ve pazarlıklarınız ifşa olmuştur Aniden yola çıkan koyun sürüsünün sebep olduğu kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı