Berfu Yenenler-Eser Yenenler çifti, ikinci bebeklerine Mete ismini verecek - Son Dakika

Berfu Yenenler-Eser Yenenler çifti, ikinci bebeklerine Mete ismini verecek

18.11.2020 19:08

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olacağını duyuran Berfu Yenenler, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, çocuklarına Mete ismini vereceklerini açıkladı.

Komedyen ve oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, geçtiğimiz yıl evlenmiş ve ilk çocukları Kuzeyi de ekim ayında kucaklarına almıştı.

İKİNCİ BEBEKLERİNE METE İSMİNİ VERECEKLER

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olacağını duyuran Berfu Yenenler, bu kez de doğacak olan oğlunun adını açıkladı. Yenenler, bebeklerine Mete ismini vereceklerini duyurdu.

Berfu Yenenler-Eser Yenenler çifti, doğacak ikinci bebeklerine Mete ismini verecek

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen Yenenler, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta şu ifadelere yer verdi:

"Bu sefer erkenden karar verdiğimiz ismi sizinle de paylaşma vaktimiz. İkinci kez anneliği yaşayabildiğim için çok şanslıyım, tekmelerini duyabildiğim için, tekrar böyle hissedebildiğim için, kalbini dinleyebildiğim için çok şanslıyım. Heyecanla ve aşkla seni bekleyen çok güzel bir ailen var burada, kavuşmak için gün sayıyoruz. Mete Emmi sağlıkla kucağımıza gel."

Berfu Yenenler-Eser Yenenler çifti, doğacak ikinci bebeklerine Mete ismini verecek

Berfu Yenenler-Eser Yenenler çifti, ikinci bebeklerine Mete ismini verecek

Son Dakika Magazin Berfu Yenenler-Eser Yenenler çifti, ikinci bebeklerine Mete ismini verecek - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı