Bergama Belediye Başkanı Koştu, çalışmalarını anlattı Açıklaması - Son Dakika

Bergama Belediye Başkanı Koştu, çalışmalarını anlattı Açıklaması

08.04.2021 17:07
Bergama Belediye Başkanı Koştu, çalışmalarını anlattı Açıklaması, System.String[]

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, 2 yılda ilçeyi 298,5 milyon liralık yatırımla buluşturduklarını bildirdi.

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, 2 yılda ilçeyi 298,5 milyon liralık yatırımla buluşturduklarını bildirdi.

Hakan Koştu, düzenlediği basın toplantısında, son 2 yılda ilçede gerçekleştirdikleri projeler hakkında bilgi verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milletvekilleri ile bürokratlara destekleri dolasıyla teşekkür eden Koştu, "Biz yola çıktığımızda zor olan yolu seçtiğimizi Bergama'ya 5 yılda 15 yıllık hizmet edeceğimizi ilan etmiştik. Görev süremizin ikinci yılında Allah'a şükür seçim broşürümüzde ilan ettiğimiz proje ve hizmetlerimizi, hemşehrilerimize sözünü verdiğimiz vizyon projeleri yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

Hizmet için hiçbir kapıya gitmekten imtina etmediklerini aktaran Hakan Koştu, şöyle devam etti:

"İki yılda adeta kapı kapı dolaşıp, Bergama'mıza yıllardır konuşulan ama bugüne kadar yapılmayan yatırımları getirdik. TOKİ 57 milyon, doğal gaz 70 milyon, Selinos Projesi 51 milyon, KYK Öğrenci Yurdu 27 milyon, millet bahçesi yaklaşık 72 milyon, restorasyonlar 8,5 milyon, yollar için yaptığımız çalışmalar 6 milyon, iş makinesi ve araç alımları için 7 milyon lira olmak üzere toplam 298,5 milyon lira yatırımla Bergama'mızı buluşturduk. Yerel yönetim olarak asli görevlerimizden birisi olan lokomotif olma görevini en iyi şekilde yaptık, yapmaya devam ediyoruz."

Bergama için gece gündüz çalıştıklarını aktaran Koştu, salgına rağmen ilçeyi vizyon projelerle buluşturmayı başardıklarını söyledi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bergama Belediye Başkanı Koştu, çalışmalarını anlattı Açıklaması - Son Dakika


Son Dakika

Kısmi kapanma devam edecek mi? Kabine'ye tavsiye kararı sunacak olan Bilim Kurulu bugün toplanıyor Kısmi kapanma devam edecek mi? Kabine'ye tavsiye kararı sunacak olan Bilim Kurulu bugün toplanıyor Lyon'da ilk maçına çıkan Türk stoper Cenk, 10 dakikada kendine hayran bıraktı, Lyon'da ilk maçına çıkan Türk stoper Cenk, 10 dakikada kendine hayran bıraktı, "Yeni Chiellini" yorumları yapıldı Ünlü oyuncu ve eşi Müge Anlı'ya katıldı! Sürpriz ziyaretin sebebi duygulandırdı Ünlü oyuncu ve eşi Müge Anlı'ya katıldı! Sürpriz ziyaretin sebebi duygulandırdı 2 milyar dolar ile sırra kadem basan Thodex'in kurucusu yatırımcı çekmek için kampanya düzenlemiş 2 milyar dolar ile sırra kadem basan Thodex'in kurucusu yatırımcı çekmek için kampanya düzenlemiş 3 günlük kapanma bu akşam başlıyor! İşte kısıtlamadan muaf olacak kişi ve sektörler 3 günlük kapanma bu akşam başlıyor! İşte kısıtlamadan muaf olacak kişi ve sektörler Uyuşturucu krizine giren genç kız ortalığı birbirine kattı, annesi ise fenalık geçirdi Uyuşturucu krizine giren genç kız ortalığı birbirine kattı, annesi ise fenalık geçirdi Bu kadarına da pes! Dilencinin iç çamaşırından çıkan para, çoğu kişinin cebinde yok Bu kadarına da pes! Dilencinin iç çamaşırından çıkan para, çoğu kişinin cebinde yok Bu da Kripto Tosuncuk! Thodex'in kurucusu siteyi kapatıp 2 milyar dolarla sırra kadem bastı Bu da Kripto Tosuncuk! Thodex'in kurucusu siteyi kapatıp 2 milyar dolarla sırra kadem bastı