Bergüzar Korel'e Müşterisinden Sürpriz Doğum Günü Hediyesi - Son Dakika

Bergüzar Korel'e Müşterisinden Sürpriz Doğum Günü Hediyesi

27.08.2015 14:58
Bergüzar Korel'e Müşterisinden Sürpriz Doğum Günü Hediyesi, System.String[]

Önceki gün 32. yaşını kutlayan güzel oyuncuya bir müşterisi, babasının fotoğrafını hediye etti. Korel, fotoğrafı Instagram'dan paylaşarak 'Muhteşem bir hediye' dedi.

Son olarak Karadayı dizisinde hakime Feride Şadoğlu karakterine hayat veren Bergüzar Korel bir süre dizilere ara vermişti. Cihangir'de açtığı kahveci dükkânına yoğunlaşan Korel'e bir müşterisi sürpriz yaptı.

BABASININ FOTOĞRAFINI VERDİ

Dün 32. yaşını kutlayan Bergüzar Korel'e bir müşterisi sürpriz yapıp, oyuncuya babası Tanju Korel'in fotoğrafını hediye etti.

"MUHTEŞEM BİR HEDİYE"

Bu sürpriz karşısında çok mutlu olan Korel 'muhteşem bir doğum günü hediyesi' diyerek bu fotoğrafı Instagram'ından paylaştı.

Bergüzar Korel'e Müşterisinden Sürpriz Doğum Günü Hediyesi

Son Dakika Magazin Bergüzar Korel'e Müşterisinden Sürpriz Doğum Günü Hediyesi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Koronavirüs denetiminde pes dedirten görüntüler! Koltukların arasındaki gizli bölmede yakalandılar Exxen için yeniden çekilecek Sihirli Annem'in çocuk oyuncuları belli oldu