Bergüzar Korel'in İşlettiği Kafede İşler Durma Noktasına Geldi - Son Dakika

Bergüzar Korel'in İşlettiği Kafede İşler Durma Noktasına Geldi

29.01.2017 10:50

Vatanım Sensin ile her perşembe akşamı ekranlarda olan Bergüzar Korel, Cihangir'de işlettiği kafede işlerin kötü olduğunu açıkladı.

Vatanım Sensin'deki rolüyle beğeni toplayan Bergüzar Korel, 'hayalim' dediği kafesinde işler durma noktasına geldi. Ünlü oyuncu, piyasadaki dalgalanmaları sebep gösterirken, oyunculuk nedeniyle zaman bulamadığını da itiraf etti.

"DURMA NOKTASINA GETİRDİ"

Ünlü oyuncu, "Hava şartları, terör olayları ve dövizdeki dalgalanmalar işleri durma noktasına getirdi" diye konuştu. Korel, dizi setinde çok zaman geçirdiği için dükkanın başında duramadığını da sözlerine ekledi.

10 AY OLMUŞTU

Yeşilçam duayenlerinden Tanju Korel ve Hülya Darcan'ın kızı olan Bergüzar Korel, oyunculuğunun yanı sıra kafe işletmeciliğine soyunarak herkesi şaşırtmıştı. Geçtiğimiz mart ayında Cihangir'de açtığı kafesi için 'hayalim' yorumunu yapmıştı. Severek işlettiği mekanına "Not Just Coffee" ismini vermişti.

Bergüzar Korel'in İşlettiği Kafede İşler Durma Noktasına Geldi

Son Dakika Ekonomi Bergüzar Korel'in İşlettiği Kafede İşler Durma Noktasına Geldi - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü