Son Dakika Haberleri: Berk Oktay'ın Eşinin Telefonu Hacklendi! Çırılçıplak Fotoğraflar Sosyal Medyaya Yayıldı

Berk Oktay'ın Eşinin Telefonu Hacklendi! Çırılçıplak Fotoğraflar Sosyal Medyaya Yayıldı

2 ay önce

Savaşçı'da Kaan Bozok karakterini canlandıran Berk Oktay'ın eşinin telefonu hacklendi. Hem Berk Oktay'ın hem de eşinin çıplak fotoğrafları sosyal medyaya yayıldı.

FOX TV'de yayınlanan 'Savaşçı' dizisinde rol alan Berk Oktay ile eşi Merve Şarapçıoğlu Oktay'ın özel fotoğrafları kimliği belirsiz kişilerce ele geçirildi. Fotoğraflar, Şarapcıoğlu'nun Instagram hesabından takipçilerle paylaşıldı.

HEMEN FOTOĞRAFLAR SİLİNDİ

Sosyal medya hesabı hacklenen ünlüler kervanına Berk Oktay ve eşi Merve Şarapçıoğlu Oktay da katıldı. Sosyal medyada şok etkisi yaratan fotoğraflar kısa sürede silindi.

BANDAJLI FOTOĞRAF ESTETİKTEN Mİ?

Fotoğrafların nasıl ve kimler tarafından ele geçirildiği anlaşılamazken, Merve Şarapçıoğlu yüzünde bandaj olan bir fotoğrafını yayınlayarak eşinin kendisine şiddet uyguladığını ileri sürdü. Ancak aynı fotoğrafın hacklenen görseller arasında bulunması kafaları karıştırdı. Fotoğrafın bir estetik operasyon sonrası çekildiği ihtimali üzerinde de duruluyor.

İşte Berk Oktay'ın eşinin hesabından paylaşılan o karelerin bazıları;

Yayın ilkelerimiz gereği fotoğrafların tamamını paylaşamıyoruz...

Kaynak: Sözcü

Berk Oktay'ın Eşinin "Kocam Beni Dövdü" Paylaşımı Hackerların İşi Çıktı


YORUMLAR


Erdoğan Görüşmesi Sonrası Arınç'tan İlk Yorum: AK Parti'ye Zarar Verecek Girişimlerde Olamam Son Dakika! Kılıçdaroğlu Tüm Programını İptal Etti, Yarın Akşener'le Görüşecek

Son Dakika! Kritik Görüşme Öncesi Gül ve Karamollaoğlu Birlikte Törene Katıldı