Berlin Devlet Operası yeni sezonu "Windsor'un Şen Kadınları" ile açtı - Son Dakika

Berlin Devlet Operası yeni sezonu "Windsor'un Şen Kadınları" ile açtı

17.10.2019 20:12
Berlin Devlet Operası yeni sezonu

Shakespeare’in ünlü oyununa küçük bir Alman dokunuşu... Sadakatsizliğin ve güvensizliğin esprili bir komedisi... Berlin Devlet Operası, bu sezonu Otto Nicolai’nin “Windsor’un Şen Kadınları” eseriyle açıyor. Hedonist Sir John Falstaff rolünü Alman bas Rene Pape oynuyor.

Shakespeare'in ünlü oyununa küçük bir Alman dokunuşu... Sadakatsizliğin ve güvensizliğin esprili bir komedisi...

Berlin Devlet Operası, bu sezonu Otto Nicolai'nin "Windsor'un Şen Kadınları" (Die Lustigen Weiber von Windsor) eseriyle açıyor. Hedonist Sir John Falstaff rolünü Alman bas Rene Pape oynuyor.

Berlin Devlet Operası yeni sezonu Windsor'un Şen Kadınları ile açtı

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Kültür Sanat Berlin Devlet Operası yeni sezonu 'Windsor'un Şen Kadınları' ile açtı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yusuf Yazıcı'nın 2 gol atıp 1 de asist yaptığı maçta Lille, Lorient'i farklı geçti Evli kadın saplantılı sapığın tecavüzüne uğradı, o görüntüler kocasına gönderilince soluğu mahkemede aldı Cerrahpaşa'da yangın! Çok sayıda hasta dumandan etkilendi MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı Ayyüce oldu Bakan yardımcısı için açıldığı iddia edilen restoranda kız isteme merasimi yapılmış Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu: Alaattin Çakıcı devlet adamıdır, ağabeyim hastadır Kadirli Devlet Hastanesi'nde görev yapan 50 sağlık çalışanının korona testi pozitif çıktı Başakşehir teknik heyetinin mağlubiyet sözleri Beşiktaşlıları kızdırdı