Berna Gözbaşı, TFF Başkanı Nihat Özdemir'i ziyaret etti - Son Dakika

Berna Gözbaşı, TFF Başkanı Nihat Özdemir'i ziyaret etti

20.12.2019 14:02
Berna Gözbaşı, TFF Başkanı Nihat Özdemir'i ziyaret etti, System.String[]

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir'e nezaket ziyaretinde bulundu.

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir'e nezaket ziyaretinde bulundu.

TFF'nin internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, federasyonun Riva'daki idari merkezinde gerçekleşen ziyarette TFF başkan vekilleri Mehmet Baykan ve Erhan Kamışlı ile yönetim kurulu üyesi Mustafa Çağlar da yer aldı.

Nihat Özdemir, Berna Gözbaşı'ya A Milli Takım forması takdim etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Berna Gözbaşı, TFF Başkanı Nihat Özdemir'i ziyaret etti - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Çocukları ve torunlarını görmek için düzenlediği doğum günü partisi yaşlı adamın sonu oldu Biden'ın göreve başlamasından sonra Rusya ile ilk kriz: Navalny protestolarından ABD'yi sorumlu tuttular Yaşadığı hastalık sonrası 46 kiloya düşen Seren Serengil'in tedavisi sonuç verdi Türkiye'de insanlar doğduğu kentte yaşasaydı en kalabalık il Şanlıurfa olacaktı Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti Wanda bu kez zafer kazandı! Cinsel ilişki kaseti nedeniyle tazminat ödeyecekler Gıdada fahiş fiyat şikayeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletildi: Mutlaka çözüme ulaştıracağız Vatandaşa "Ekonomiyi kim daha iyi yönetir?" diye soruldu, Erdoğan açık ara fark attı