Son Dakika Haberleri: 5 Metrelik Piton, Yuttuğu Dev Kertenkeleyi Midesinden Çıkarıp Dışarı Attı

5 Metrelik Piton, Yuttuğu Dev Kertenkeleyi Midesinden Çıkarıp Dışarı Attı

12 ay önce İlandır

Tayland'da Uraiwan Seksuk isimli kadın, evinin balkonunda çamaşır asarken bahçede 5 metrelik piton gördü. Polisin müdahale ettiği piton, yuttuğu kertenkeleyi ağzından çıkardı.

5 metrelik piton, saatler önce yuttuğu dev kertenkeleyi kustu.

ÇAMAŞIR ASARKEN BAHÇEDE GÖRDÜ

Tayland'da 44 yaşındaki Uraiwan Seksuk isimli kadın, evinin balkonunda çamaşır asarken beton bahçenin kırılmış tarafından dev yılanı gördü ve yardım ekiplerini çağırdı.

DEVREYE POLİS GİRDİ

Dev yılana yaklaşamayan kurtarma görevlileri polisten yardım istedi. Olay yerine gelen polisler balyozla betonu kırıp yılanı sıkıştığı yerden çıkardı.

SAATLER ÖNCE YUTTUĞU DEV KERTENKELEYİ MİDESİNDEN ÇIKARDI

Yılanı sıkıştığı yerden çıkaran görevliler, agresif olan yılana yaklaşmadan uzun bir halka ile yılanın kafasından yakaladı.

Yılanı ormana bırakmak için kamyonetin arkasına koyan görevliler, yılanın birkaç saat önce yemiş olduğu kertenkeleyi dışarı attığını görünce şok geçirdiler. Uzmanlar, yılanın yakalandığı için strese girdiğini bu yüzden avını dışarı attığını söylediler.


YORUMLAR


Ara Güler'in Öldüğü Haberini Ekranda Gören TRT Haber Moderatörü Fuat Kozluklu Yıkıldı Yol Kenarında Baygın Bulunan Suriyeli Kızların, Otomobilden Atladıkları Ortaya Çıktı

'Andımız' Tartışmalarına Hükümetten Açıklama Geldi