Besiad 2012'in İlk Toplantısını Yaptı - Son Dakika

Besiad 2012'in İlk Toplantısını Yaptı

12.01.2012 17:27
Besiad 2012'in İlk Toplantısını Yaptı, System.String[]

Bodrum Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (BESİAD) yönetimi, 2012 yılının ilk toplantısında bir araya geldi.

Bodrum Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (BESİAD) yönetimi, 2012 yılının ilk toplantısında bir araya geldi.

BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Engin Kaplan açılış konuşmasını yaparak çalışmalardan bahsetti. Engin Kaplan daha sonra sözü toplantıya katılan Bodrum Kaymakamına bıraktı.

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan iş dünyasının önemine değinerek, "İş dünyası ekonomimize yön veriyor. Sizlerin yaşadığı sorunların çözümü için bizler de çalışacağız. Bodrum hala yatırım alan bir kent durumunda. Bu yatırımın kontrollü olması lazım. Oranlı olarak büyümenin sağlanması lazım. Bu büyümeye sizler yön veriyorsunuz" dedi.

"HANUTÇULUĞU BİTİRMEYE KARARLIYIM"

Kaymakam Gödekmerdan hanutçulukla ilgili ciddi bir çalışma yapacaklarını ifade ederek, "Bu konuyla ilgili tedbirlerimizi aldık. Hanutçuluğa asla taviz vermeyiz. Bunun bitmesi için tüm çalışmaları yapacağız. Yaz sonunda yapacağımız değerlendirme toplantılarında da bunu göreceksiniz" şeklinde konuştu.

"AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÇALIŞMALARI"

Ağır Ceza Mahkemesi kurulması ile ilgili çalışmalar yapıldığını ifade eden Gödekmerdan, "Sayın savcımızla bu konuda bir çalışmamız var. Dosya hazırlanıyor. Bunu Ankara ile görüşeceğiz" diye konuştu.

Sosyal Güvenlik Kurumu Danışmanı Murat Ayas Gelir Vergisi Kanunu'nun ücret ile ilgili bölümlerinden bahsederken toplantıya katılan Heredot Üçüncü Yaş Akademisi adına Selçuk Şahin de çalışmaları hakkında bilgiler verdi. - MUĞLA

Besiad 2012'in İlk Toplantısını Yaptı
Besiad 2012'in İlk Toplantısını Yaptı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Besiad 2012'in İlk Toplantısını Yaptı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Ermenistan Dışişleri Bakanı'na ünlü CNN muhabirinden soğuk duş! Paşinyan'ın sözleri soruldu, ne diyeceğini bilemedi Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı