Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'a 3 Ödül Birden

Beşiktaş'a 3 Ödül Birden

2 ay önce

Reklamcılar Derneği, Beşiktaş Kulübü'nü 3 ödüle layık gördü.

Beşiktaş'a 3 Ödül Birden, System.String[]
Beşiktaş, Reklamcılar Derneği tarafından bu yıl  30'uncusu düzenlenen Kristal Elma'da 3 ödüle layık görüldü.
Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Beşiktaş, Medya  Kullanımı-Özel Etkinlik Kullanımı kategorisinde, "23 Nisan Sürprizi" projesiyle  Kristal Elma almaya hak kazandı.
Beşiktaş, 23 Nisan gününde evinde oynadığı Süper Lig maçında, ilk 11'de yer alan futbolcuların anonsunu çocuklara yaptırmış, bu esnada skorbordda  futbolcuların alışılmış görselleri yerine, çocuklar tarafından çizilen  resimlerini yayınlayarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı  kutlamıştı.
Siyah-beyazlılar, "Come to Beşiktaş" sloganının yeni reklam filmiyle  de Online Film-Kurumsal İmaj kategorisinde Bronz Ödül kazandı.
Beşiktaş bir diğer ödülü de yeni sezon formalarının tanıtıldığı film  ile aldı. Beşiktaş, 2018-2019 futbol sezonu formalarının tanıtımı için  hazırladığı ve "Come to Beşiktaş" serisinin devamı niteliğindeki filmle de Online Film- Moda ve Aksesuar kategorisinde Bronz Ödül'e layık görüldü.
  
Kaynak: Skorer


YORUMLAR


15 Temmuz Şehitleri Derneği, Fatih Portakal Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Georgina Rodriguez ile Birlikte Yaşayan Cristiano Ronaldo, Evlenmeyi Düşünmüyor

Konya'da Polis Memurunun Şehit Olmasına Neden Olan Sürücü, Alkollü Çıktı