Beşiktaş, Al Ahli gerekli evrakları göndermediği için Josef'e geçici lisans çıkaracak - Son Dakika

Beşiktaş, Al Ahli gerekli evrakları göndermediği için Josef'e geçici lisans çıkaracak

Beşiktaş'ın kadrosuna kattığı son isim Josef de Souza olmuştu. Suudi Arabistan ekibi Al Ahli, Brezilyalı yıldızın lisansını çıkarması için gerekli evrakları göndermiyor. Beşiktaş yönetimi, 31 yaşındaki oyuncu için UEFA'ya başvurarak geçici lisans çıkartacak.

Al Ahli ile sözleşmesini fesheden ve Beşiktaş'a imza atan Josef de Souza'da sürpriz bir gelişme yaşandı.

Ortaçizgi'nin haberine göre; Suudi Arabistan ekibi Al Ahli, siyah-beyazlıların oyuncunun lisansını çıkarması için gerekli evrakları göndermiyor.

HAKSIZ FESİH İDDİASI

Al Ahli, Souza'nın kendileriyle 1 yıl daha sözleşmesi bulunduğunu ve Brezilyalı oyuncunun haksız fesih yaptığını gerekçe gösterdi. Souza, maaşının 5 ay ödenmemesi nedeniyle sözleşmesini tek taraflı feshetmişti.

Beşiktaş yönetimi, 31 yaşındaki oyuncu için UEFA'ya başvurarak geçici lisans çıkartacak.

Beşiktaş, Al Ahli gerekli evrakları göndermediği için Josef'e geçici lisans çıkaracak

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 09:36

Son Dakika Spor Beşiktaş, Al Ahli gerekli evrakları göndermediği için Josef'e geçici lisans çıkaracak - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Koronaya yenik düşen Şehri ebenin cenazesi, hastaneden meslektaşlarının gözü önünde çıkartıldı Hırsızlar bunu da yaptı! Yaşlı adamın 80 bin lirasını çalıp evi ateşe verdiler Ufacık bir arı hayatına mal oldu! Talihsiz sürücünün feci şekilde can verdiği kaza kamerada Rıdvan Dilmen'in "Temiz Eller Operasyonu" çağrısına Aziz Yıldırım'dan destek: Türk futbolunu baronlar yönetiyor Oto galeride silahlı saldırıya uğrayan baba çocuklarını ölmekten kurtardı Temizlik işçisi bulduğu para dolu poşeti polise teslim etti Kardeşinden mesaj gelince harekete geçen abi gittiği yerde kardeşinin son anlarına tanık oldu Mansur Yavaş, yaptığı köprü ve alt geçidin maliyetini astığı pankartlarla Başkentlilere duyurdu