Beşiktaş, Bolu'da Çiçeklerle Karşılandı - Son Dakika

Beşiktaş, Bolu'da Çiçeklerle Karşılandı

08.09.2012 16:02
Beşiktaş, Bolu'da Çiçeklerle Karşılandı, System.String[]

Beşiktaş, PTT 1'inci Lig takımı Boluspor ile hazırlık maçı yapmak için Bolu'ya geldi.

Beşiktaş, PTT 1'inci Lig takımı Boluspor ile hazırlık maçı yapmak için Bolu'ya geldi. Beşiktaşlı taraftarlar, futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu akşam Boluspor ile hazırlık maçı yapacak olan Beşiktaş, Bolu'nun Karacasu Beldesi'nde bulunan Gazelle Otel'e geldi. Beşiktaş'ta milli takımlarda bulunan futbolcuların yer almadığı kafiyeli yaklaşık 15 taraftar alkışlarla karşıladı. Boluspor Futbol Şube Sorumlusu Sefa Meral ve Menajer Kazım Kırcı, otobüsten inen Beşiktaş teknik direktörü Samet Aybaba'yı çiçeklerle karşıladı. Samet Aybaba ve futbolcular, otele gelen taraftarlarla fotoğraf çektirdikten sonra dinlenmek için odalarına çıktı.

Beşiktaş, Bolu'da Çiçeklerle Karşılandı
Beşiktaş, Bolu'da Çiçeklerle Karşılandı
Beşiktaş, Bolu'da Çiçeklerle Karşılandı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Beşiktaş, Bolu'da Çiçeklerle Karşılandı - Son Dakika


Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi TSK, yerli ve milli silahları ilk kez kullandı! Yapılan atışlar, Azerbaycanlı kardeşlerimize ithaf edildi Paşinyan "Karabağ olmazsa biteriz, silahlanın" çağrısı yapmıştı! Azerbaycan, Karabağ'ın kalbine giden kenti kuşattı