Beşiktaş'ın Eski Yıldızı Dusko Tosic'in Eşi Jelena Karleusa: Yenge Come to Beşiktaş - Son Dakika

Beşiktaş'ın Eski Yıldızı Dusko Tosic'in Eşi Jelena Karleusa: Yenge Come to Beşiktaş

09.01.2019 19:09

Beşiktaş'ın sezon başında Çin'e sattığı Dusko Tosic'in karısı Jelena Karleusa, Come to Beşiktaş paylaşımıyla siyah-beyazlı taraftararı heyecanlandırdı.

Beşiktaş'ın eski oyuncusu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa İstanbul'dan paylaşım yaptı. Twitter hesabından bir fotoğraf paylaşan Karleusa, "Yenge come to Beşiktaş" yazdı. Beşiktaşlı taraftarlar bu paylaşıma büyük ilgi gösterdi.

TOSİC ÇİN'DE MUTLU DEĞİL

Bilindiği üzere Beşiktaş, sezon başında Dusko Tosic'i 5 milyon euroya Çin'e satmıştı. Sırp oyuncu, Çin'de mutlu olmadığını belirterek Beşiktaş'a 'beni alın' mesajını göndermişti. Eşinin de transfer döneminde İstanbul'a gelmesi kafaları karıştırdı. Jelena Karleusa sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Beşiktaş'ın Eski Yıldızı Dusko Tosic'in Eşi Jelena Karleusa: Yenge Come to Beşiktaş

Son Dakika Spor Beşiktaş'ın Eski Yıldızı Dusko Tosic'in Eşi Jelena Karleusa: Yenge Come to Beşiktaş - Son Dakika Spor


YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Çılgın Bediş'in Banu'su Sonay Aydın'dan estetik itirafı: Sadece burnumu yaptırdım Otobüs ile otomobil çarpıştı, genç kadın kazadan saniyelerle böyle kurtuldu Güne düşüşle başlayan gram altın 462 lira seviyesinde işlem görüyor Bu kadar da olmaz! Çam sakızı için ağaçları getirdikleri hale vatandaşlar isyan etti Erzurum'da toprak donması nedeniyle kış öncesi 800 mezar hazır hale getiriliyor Son Dakika! Bakan Koca müjdeli haberi verdi: Aşı çalışmalarında büyük ilerlemeler var, maske yakın zamanda hayatımızdan çıkmış olacak Binlerce tarihi eser ve dinamitlerle yakalanan kaçakçı kayınpeder ve damat: "Dinamitleri balık tutmak için kullanıyoruz" Böylesi filmlerde olmaz! Yaptığı kazayı kaydeden vatandaş şans eseri başka bir kazayı da kayda aldı