Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'ın Kadroda İstemediği Pedro Franco: Geleceğim Hala Belirsiz

Beşiktaş'ın Kadroda İstemediği Pedro Franco: Geleceğim Hala Belirsiz

7 gün önce

Beşiktaş'ın büyük umutlarla transfer ettiği fakat bekleneni veremediği için kadroda düşünülmeyen Pedro Franco, transferiyle ilgili olarak, "Geleceğim hala belirsiz." açıklamasını yaptı.

Bonservisi  Beşiktaş'ta olan  Pedro Franco geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.  Kolombiya temsilcisi Millonarios'un sezonu kapatmasının ardından açıklamalarda bulunan  Pedro Franco, gelecek sezon hangi takımda oynayacağını bilmediğini söyledi.

"GELECEĞİM HALA BELİRSİZ"

26 yaşındaki Kolombiyalı savunma oyuncusu yaptığı açıklamada ''Geleceğim hala belirsiz. Bir şey söyleyemiyorum. Millonarios'in ilgisi var ancak  Beşiktaş ile görüşmediler. Oynayabileceğim bir kulüpte olmak istiyorum. Şu an için neler olacağını görmek için bekliyorum'' ifadelerini kullandı.

Pedro Franco konusunda son sözü  Beşiktaş Teknik Direktörü  Şenol Güneş'in söylemesi bekleniyor.

MILLIONARIOS BAŞKANI DA AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTU

Geçtiğimiz günlerde Millonarios Kulübü'nün başkanı Enrique Camacho da kısa bir açıklama yapmıştı. Camacho yaptığı açıklamada ''Sezon sonunda  Beşiktaş ile görüşmemiz gereken bir anlaşmamız var. Oyuncunun belli sayıda maç oynaması gerekiyordu ki zaten bunu karşıladı. Teknik ekibimizle de Franco için bir görüşme yapacağız' ifadelerini kullanmıştı.

Beşiktaş, 2013 yılında 2,4 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer ettiği  Pedro Franco'yu sezon başında eski kulübüne kiralık olarak göndermişti.Pepe, Beşiktaş'ın 2 Yıl İçin 10 Milyon Euro'luk Teklifine "Evet" Dedi Kolombiya'da 150 Turistin Olduğu Tekne Battı
Kolombiya'da 170 Kişilik Tekne Battı: 133 Yolcu Kurtarıldı, En Az 6 Ölü! Terörü Bahane Edip Türkiye'den Kaçan Sosa, Beşiktaş'a Dönmek İstiyor