Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'ın Transfer Listesindeki Tarık Gözüşirin'e, Inter Talip Oldu

Beşiktaş'ın Transfer Listesindeki Tarık Gözüşirin'e, Inter Talip Oldu

3 ay önce

Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alan 17 yaşındaki Tarık Gözüşirin'den kötü haber geldi. Almanların efsane ismi Schweinsteiger'e benzetilen genç oyuncu için İtalyan devi Inter devreye girdi.

Almanya'da mevkisinin en iyi genç futbolcuları arasında gösterilen ve Beşiktaş'ın yakın takibe aldığı bilinen Tarık Gözüşirin'den kötü haber geldi.Tolgay Arslan'ı Fenebrahçe'ye gönderen, Atiba'nın ise 36 yaşına gelmesini hesaba katan Fikret Orman'ın yeni Dorukhan'ları takıma kazandıracağı öğrenilirken, siyah beyazlı kulübün Almanya'da yetenek avına çıktığı Tarık Gözüşirin'i listeye aldığı biliniyordu.

2020 YILINA KADAR SÖZLEŞMESİ BULUNUYOR

Orta sahada 6 numarada oynayan ve Türkiye U17'de 2 kez maçta görev alan Tarık için İnter'in devreye girdiği belirtildi. Herta Berlin'le 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan 17 yaşındaki oyuncu için İtalyan devinin 1 milyon Euro teklif ettiği öğrenilirken, Beşiktaş'ın bu rakama çıkmayacağı ifade edildi.

HERTHA BERLİN OYUNCUYU BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜYOR

Oyun sitili ve tarzıyla Almanların efsane oyuncusu Bastian Schweinsteiger'e benzetilen Tarık Gözüşirin geleceğin en büyük yeteneklerinden biri olarak görülürken, Herta Berlin'in şimdilik oyuncusunu bırakmayı düşünmediği bildirildi.

(Akşam)

Haber Yayın Tarihi : 05.03.2019 05:59 

YORUMLAR


500T'de 3 Saat Susuz Kalınca Hayatının Buluşunu Yaptı Akciğerinden Operasyon Geçiren Sevcan Orhan, Yoğun Bakımda Doktor Koca, Avukat Eşini 14 El Ateş Ederek Öldürdü!