Beşiktaş'ın Bedavaya Aldığı Dorukhan Toköz, 1 Kez Bile Oynayamadı - Son Dakika

Beşiktaş'ın Bedavaya Aldığı Dorukhan Toköz, 1 Kez Bile Oynayamadı

28.10.2018 12:10

Beşiktaş'ın sezon başında bedelsiz olarak kadrosuna kattığı Dorukhan Toköz, sezon içerisinde resmi bir karşılaşmada henüz süre alamadı.

Beşiktaş'ın sezon başında bedelsiz olarak kadrosuna kattığı Dorukhan Toköz, Siyah- Beyazlılar'ın yeni dönem öncesindeki kampında ortaya koyduğu başarılı performansla dikkat çekmişti.

22 yaşındaki ön libero, buna rağmen sezon içerisinde Beşiktaş formasıyla resmi bir karşılaşmada henüz süre alamadı.

Fanatik'in haberine göre; ön liberodaki görevine ek olarak stoper ve sağ bekte de oynayabilen genç futbolcunun, her maç oynayacakmış gibi kendisini hazır tuttuğu öğrenildi.

Beşiktaş'ın Bedavaya Aldığı Dorukhan Toköz, 1 Kez Bile Oynayamadı
Beşiktaş'ın Bedavaya Aldığı Dorukhan Toköz, 1 Kez Bile Oynayamadı

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor Beşiktaş'ın Bedavaya Aldığı Dorukhan Toköz, 1 Kez Bile Oynayamadı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı