Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'ın Yıldızı Gary Medel'in Eşi Cristina Morales, Üniversiteye Geri Döndü

Beşiktaş'ın Yıldızı Gary Medel'in Eşi Cristina Morales, Üniversiteye Geri Döndü

26 gün önce

Beşiktaş'ın Şilili futbolcusu Gary Medel'in eşi Cristina Morales, "Eşimin gölgesinde kalmak istemiyorum." diyerek, 5 yıl önce bıraktığı üniversiteye geri döndüğünü açıkladı.

Beşiktaş'ın Şilili orta sahası Gary Medel'in eşi Cristina Morales, gazetecilik okuduğu üniversiteye geri döndüğünü açıkladı. Sosyal medya hesabından 5 yıl önce bıraktığı 'spor gazeteciliği' bölümüne geri döndüğünü açıklayan Morales, ''5 yıl önce bıraktığım spor gazeteciliğine tekrar döndüm. Hazırlanıp, tekrar sınavlara girmek zor olacak biliyorum ama imkansız değil.'' dedi.

''MEDEL'İN GÖLGESİNDE KALMAK İSTEMİYORUM''

Eşi Gary Medel'in gölgesinde kalmak istemediğini belirten Cristina Morales, ''Gary, profesyonel bir futbolcu ve işini çok seviyor. İnsanlar böyle durumlarda diğer insanın işe yaramaz biri olduğunu ve amacı olmadığını söylüyor. Bunun böyle olmadığını göstermek istiyorum. Gary beni destekliyor, ona çok teşekkür ediyorum. Eşimin gölgesinde kalmak istemiyorum. Anne ve eş rolümü tabii ki bırakmayacağım ama Cristina geri döndü! Yaşasın özgürlük." sözlerini kullandı.

(Sporx)


YORUMLAR


Google Arama Sonuçlarına Göre, Türkiye'de 2018'de En Çok Dolar Arandı! İşte O Liste İspanya Hükümetinden Asgari Ücrete Görülmemiş Zam: 900 Euroya Çıkardılar

Fabrika İşçisinin Vücuduna Demir Çubuklar Saplandı