Son Dakika Haberleri: Beşiktaş, Oktay Derelioğlu Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Beşiktaş, Oktay Derelioğlu Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

6 ay önce

Beşiktaş, eski futbolcusu ve spor yorumcusu Oktay Derelioğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.

Beşiktaş, Oktay Derelioğlu Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu, System.String[]

Beşiktaş kulübü hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman hakkında yazdığı olumsuz yazılar nedeni ile spor yorumcusu Oktay Derelioğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu şu açıklamalarda bulundu;

"KONUYU ADLİYEYE TAŞIDIK"

Son günlerde asılsız ve mesnetsiz açıklamalar üzerine kulübün hukuk işlerinden sorumlu bir yöneticisi olarak Oktay Derelioğlu için savcılığa suç duyurusunda bulunduk.

"İDDİALARI İSPATA DAVET EDİYORUZ"

Oktay Derelioğlu'nun asılsız ve dayanağı olmayan iddialarını ispatlaması gerekiyor."Fikret Orman birçok yıldız oyuncuyu sattı. Buna rağmen Beşiktaş şu anda 2.1 milyar borç açıklıyor. Önemli kişilerden aldığım bilgiye göre borç 3.5 milyar. Fikret Orman ondan önce Beşiktaş yokmuş gibi hareket ediyor. Sanki Beşiktaş'ı Fikret Orman yarattı." Şeklindeki açıklamasında önemli kişilerin kimler olduğunu bizlerde merak ediyoruz. Beşiktaş kulübü halka açık ve SPK' ya bağlı bir dernektir. Hesaplarımızın hepsi ortadadır.Oktay DerelioğluBaşta başkanımız Fikret Orman olmak üzere bütün yönetim kurulu üyelerimiziyalancılık ile hedef göstermiştir.112 yıllık koca bir çınar olan Beşiktaş kulübünde biz yöneticiler ailelerimizden uzak işimizden uzak 24 saat çalışıyoruz bu görevi onurla ve şerefimizle yapıyoruz.

"HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATIYORUZ"

"Kulübümüz ve hukuki girişimlerimiz taraftarımızın sağduyusu sayesinde bugün bu noktaya geldi. Bazı zamanlar maksadı aşan hakaret içeren yorumları üzülerek takip ediyoruz ve hemen hukuki süreci başlatıyoruz."

"HER ZAMAN KULÜP HAKLARINI SAVUNUYORUZ"

"Beşiktaş camiası şunu iyi bilsin, Bir hukukçu olarak, Beşiktaşımıza her kim ve her nerede olumsuz bir şey yapıyorsa hukuk ekibimiz yaşanılan bu tür olayların hukuki sürecini başlatıyor. Yaptığımız her hukuki süreci kamuoyu ile paylaşmıyoruz.Ama olayları yakından takip ediyoruz.. Şeref bey'in, Baba Hakkı'nın, Süleyman Seba' nın bize öğrettiği saygı çerçevesinde kulübümüz'ün haklarını sonuna kadar koruyoruz ve korumaya devam edeceğiz. "

"EN İYİSİNİ YAPMAK İÇİN UĞRAŞIYORUZ"

Aynı zamanda transfer komitesinde Umut Güner ile çalışan Şafak Mahmutyazıcıoğlu "İnanın gece gündüz çalışıyoruz.Konuştuğumuz oyuncular var. Beşiktaş'ın maddi olarak fazla etkilenmemesi için başkanımızın önderliğinde en iyisini yapmak için uğraşıyoruz."


YORUMLAR


Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye, Boş Meydana Konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kendisine Evlenmek İstediğini Söyleyen Doktora Kız İstedi