Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'ın Göndermek İstediği Forvetlerin Maliyeti 55 Milyon TL'yi Buldu

Beşiktaş'ın Göndermek İstediği Forvetlerin Maliyeti 55 Milyon TL'yi Buldu

7 ay önce

Beşiktaş'ta beklenilen performansı gösteremeyen ve takımdan gönderilmek istenen Negredo, Vagner Love ve Mustafa Pektemek'in toplam maliyeti 55 milyon TL'yi buluyor.

Beşiktaş'ın kadrosunda bulunan golcü isimlerden Negredo, Vagner Love ve Mustafa Pektemek aldıkları paranın hakkını veremediği gibi takımdan gitmeye de sıcak bakmıyor. Negredo yılda 4,3 milyon euro, Vagner Love 1,8 milyon euro ve Mustafa Pektemek de 1,6 milyon euro alıyor.

TRANSFERİ ENGELLİYORLAR

Kartal'da beklenen performansı veremeyen 3 oyuncu yılda toplam 7,7 milyon euro (55 milyon Lira) kazanıyor. Bu durum Beşiktaş'ın kasasına büyük darbe vururken transfer yapılmasını da engelliyor.

GELEN TEKLİFLER ÇOK YETERSİZ

Beşiktaş Yönetimi 3 futbolcuyu bir an önce satmak istemesine rağmen gelen teklifler yetersiz kalıyor. Özellikle Negredo'nun yıllık ücretinin 4,3 milyon euro olması bu oyuncuya talip kulüplere geri adım attırıyor.

YÖNETİMİN ELİ KOLU BAĞLANDI

Negredo'nun dışındaki diğer isimler Vagner Love ve Mustafa Pektemek de gelen tekliflerin yetersizliği nedeniyle gönderilemiyor. Beşiktaş'ın kasasına yılda 55 milyonluk darbe vuran 3 isim yönetimi düşündürüyor.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Doğu'daki 5 İlde Yapılan Seçim Anketinde, HDP Diğer Partileri Geride Bıraktı Cumhurbaşkanı Erdoğan, "30 Yıllık Beklenti Sona Eriyor" Deyip Müjdeyi Verdi

Rusya'da Üniversite Binası Çöktü! 21 Kişi Enkaz Altına Kaldı