Beşiktaş'ta 6 Ay Önceki Cinayetin Şüphelisinin Görüntüsü Bulundu - Son Dakika

Beşiktaş'ta 6 Ay Önceki Cinayetin Şüphelisinin Görüntüsü Bulundu

02.01.2012 18:20
Beşiktaş'ta 6 Ay Önceki Cinayetin Şüphelisinin Görüntüsü Bulundu, System.String[]

Beşiktaş'ta, 6 ay önce meydana gelen cinayetle ilgili, şüphelinin olay yerinde bıçak sallarken güvenlik kameralarına yansıyan görüntüsüne ulaşıldı.

Beşiktaş'ta, 6 ay önce meydana gelen cinayetle ilgili, şüphelinin olay yerinde bıçak sallarken güvenlik kameralarına yansıyan görüntüsüne ulaşıldı.

İnönü Stadyumu önünde 13 Haziran 2011 tarihinde meydana gelen olayda bir şirkette aşçılık yapan Şeref Ergül (38), vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanarak öldürülmüştü.

Cinayete ilişkin gözaltına alınan ve çelişkili ifadeler veren E.Ö., çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

Olayla ilgili çalışmalarını yürüten Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, cinayetin olay yerindeki bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdığını belirledi. Görüntülerde, şüphelinin elinde bıçakla, kameraya yansımayan maktule doğru bıçak salladığı görülüyor.

Polis, olaydan sonra kaçan şüphelinin Barbaros Bulvarı'nda bir markete girerken ve çıkarken güvenlik kameralarına yakalandığı bir başka görüntüsünü de tespit etti. Güvenlik kamera görüntüsünde yüzü net olarak görülen şüphelinin markete girdiği ve buradan bir şişe içecek alarak dışarı çıktığı görülüyor.

Bu arada yapılan tüm çalışmalara rağmen kimliği belirlenemeyen şüpheliyi görenlerin polise ihbarda bulunması istendi.

OLAYA İLİŞKİN TUTUKLANAN E.Ö. SERBEST BIRAKILDI

Cinayet gecesi maktul Şeref Ergül'ün gittiği bara gelen kişilerden ve şüpheli eşkaline benzediği için gözaltına alındığında verdiği ifadede suçu kabul eden E.Ö., serbest bırakıldı.

E.Ö'nün sorgusunda çelişkili ifadeler verdiği, gösterilen katil şüphelisinin fotoğrafının da kendisine ait olduğunu söylediği bildirildi. Olayla ilgili çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilen E.Ö'nün, yaklaşık 5 ay tutuklu kaldıktan sonra, araştırmalarını sürdüren polisin cinayet anında başka bir yerde bulunduğunu belirlemesi üzerine serbest bırakıldığı belirtildi.

Polis, basın mensuplarına görüntüsünü dağıttığı gerçek şüphelinin kimliğini belirlemeye ve şüpheliyi yakalamaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

- İSTANBUL

Beşiktaş'ta 6 Ay Önceki Cinayetin Şüphelisinin Görüntüsü Bulundu

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beşiktaş'ta 6 Ay Önceki Cinayetin Şüphelisinin Görüntüsü Bulundu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde boğularak can veren Fatma teyze, Türkiye'de tsunamiden ölen ilk kişi oldu Şaka yapmak isterken elindeki av tüfeğiyle arkadaşını öldürdü Milli Kick Boksçu Mustafa Danışmaz'a pusu kurup, babasını öldüren şahsa müebbet hapis cezası İzmir depremi yıllar öncesine götürdü! Gölcük depreminde enkazdan çıkarılan Gizem Güven'den duygusal paylaşım Çocukken ırmaktan tuttuğu balıkları şimdi üreterek dünyaya pazarlıyor Çam kozalağından denemelik turşu yapmaya başlamıştı, şimdi taleplere yetişemiyor Yan yatan bina vinçlerle desteklendi, arama kurtarma çalışması devam ediyor Trabzonspor'da teknik direktör Eddie Newton'ın görevine son verildi