Beşiktaş'ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlık çalışanlarına ve polislere saldırdı - Son Dakika

Beşiktaş'ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlık çalışanlarına ve polislere saldırdı

26.10.2020 15:35

Beşiktaş'ta cadde üzerinde bayılan kağıt toplayıcısı için uzun süre ambulansın gelmesi beklendi. Kendisine müdahale edilirken birden ayılan şahıs, sağlık çalışanlarına saldırdı. Hızını alamayan kağıt toplayıcısı araya girmeye çalışan polis ve zabıta ekiplerine de tepki gösterdi.

Beşiktaş Çırağan Caddesi üzerinde öğle saatlerinde yerde baygın halde bir kişinin olduğunu görenler durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekiplerinin gelmesi beklenirken yoldan geçen Beşiktaş Zabıta ekipleri durarak yol emniyetini sağladı. Zabıta ekiplerinin haber vermesiyle Beşiktaş Arama kurtarma ekibinden bir kişi gelerek yerde yatan şahsı kontrol etti.

AYILDIKTAN SONRA SAĞLIK ÇALIŞANLARINA SALDIRDI

Yoldan geçen vatandaşlar şaşkın bakışlarla yerde yatan kişiyi izledi. Bir süre sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri yerde yatan kişiye müdahale etmek istedi. Bu sırada birden ayılan kişi sağlık ekiplerine saldırdı. Araya giren zabıta ve polis ekipleri bayılan kişiyi sakinleştirmeye çalıştı.

Beşiktaş'ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlıkçılara ve polislere saldırdı

MASKE TAKMAYIP POLİS VE ZABITALARA DA SALDIRDI

Polis ekipleri yerde yatan ve maskesi olmayan şahsa maske vermek istedi. Maske de takmayıp ekiplere saldıran kişiye polis ve zabıta tarafından müdahale edildi. Güçlükle polis aracına konulan kişi polis merkezine götürüldü. Beşiktaş Polis Merkezi'nde güçlükle araçtan indirilen şahıs, karga tulumba içeri götürüldü.

Beşiktaş'ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlıkçılara ve polislere saldırdı
Beşiktaş'ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlık çalışanlarına ve polislere saldırdı

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Beşiktaş'ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlık çalışanlarına ve polislere saldırdı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! 29 Ekim ve 10 Kasım törenlerine saldırı hazırlığı yapan teröristler yakalandı Ermenistan'a üst düzey darbe! Dağlık Karabağ'ın sözde savunma bakanı cephede yaralandı Fatih Terim, Feghouli'ye Ankaragücü maçında ilk 11'de yer vermeyecek Bugün yeni parti için yola çıkacak Sarıgül'den "Cumhur İttifakı'na mı katılacaksınız?" sorusuna yanıt Hollandalı Geert Wilders'tan küstah NATO çağrısı: Türkiye atılsın Hatay'daki patlama sonrası İskenderun Emniyet Müdürü uzun namlulu silahla sokağa inip terörist peşine düştü Oğlu tarafından bıçaklanan baba, eşini arayıp ''Alo hanım, oğlum beni bıçakladı'' dedi Hatay'daki saldırıdan yeni görüntüler! İkinci teröristin etkisiz hale getirilme anı kamerada