Son Dakika Haberleri: Yeni Doğan Bebeğini Üst Geçitten Atarak Öldüren Babaya Müebbet Hapis Verildi

Yeni Doğan Bebeğini Üst Geçitten Atarak Öldüren Babaya Müebbet Hapis Verildi

10 ay önce

Karısı doğum yaptıktan sonra felç geçiren ve bunalıma girince 2 günlük bebeğini Beşiktaş'taki üst geçitten atarak öldüren babaya müebbet hapis cezası verildi.

Yeni doğan bebeğini Beşiktaş'ta üst geçitten atarak öldüren ve müebbet hapse çarptırılan Seyfullah E., "Olayı bilerek ve kasten gerçekleştirmiş değilim. Yeterince acı çekmiş bulunmaktayım. Benim cezalandırılmam eşimi ve çocuklarımı da olumsuz yönde etkileyecektir" açıklamasında bulundu.

KARAR DURUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul Beşiktaş'ta, yeni doğmuş bebeğini üstgeçitten atarak ölümüne neden olan Seyfullah E., karar duruşmasına çıktı.

Gazete Habertürk'ten Serdar Kulaksız'ın haberine göre, Eylül 2015'te yaşanan korkunç olayı anlatan Savcı İsmail Arslan, E.'nin çocuğunu kasten öldürmek suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırılmasını talep etti.

''YETERİNCE ACI ÇEKTİM''

Seyfullah E. ise şunları söyledi: "Olayı bilerek ve kasten gerçekleştirmiş değilim. Yeterince acı çekmiş bulunmaktayım. Benim cezalandırılmam eşimi ve çocuklarımı da olumsuz yönde etkileyecektir. Mahkemenin beni topluma kazandırmasını, ailemi ve çocuklarımı verecekleri hükümle mağdur etmemesini talep ediyorum"

Mahkeme heyeti, Seyfullah E.'yi ilk olarak ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırdı. İyi hal indirimiyle ceza müebbet hapse çevrildi.


YORUMLAR


Çaya Nezaket Tarifesi! Kibarca İsteyen Daha Az Para Ödüyor Muharrem İnce, AK Parti Mitingine Katılan Tansu Çiller'e Sert Çıktı: Başarılı Olsaydı Partisini Kaldırırdı

Erdoğan: Yenikapı Mitingine 1 Milyon 300 Bin Kişi Katıldı