Son Dakika Haberleri: Yeni Doğan Bebeğini Üst Geçitten Atarak Öldüren Babaya Müebbet Hapis Verildi

Yeni Doğan Bebeğini Üst Geçitten Atarak Öldüren Babaya Müebbet Hapis Verildi

27 gün önce

Karısı doğum yaptıktan sonra felç geçiren ve bunalıma girince 2 günlük bebeğini Beşiktaş'taki üst geçitten atarak öldüren babaya müebbet hapis cezası verildi.

Yeni doğan bebeğini  Beşiktaş'ta üst geçitten atarak öldüren ve müebbet hapse çarptırılan Seyfullah E., "Olayı bilerek ve kasten gerçekleştirmiş değilim. Yeterince acı çekmiş bulunmaktayım. Benim cezalandırılmam eşimi ve çocuklarımı da olumsuz yönde etkileyecektir" açıklamasında bulundu.

KARAR DURUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul  Beşiktaş'ta, yeni doğmuş bebeğini üstgeçitten atarak ölümüne neden olan Seyfullah E., karar duruşmasına çıktı.

Gazete  Habertürk'ten  Serdar Kulaksız'ın haberine göre,  Eylül 2015'te yaşanan korkunç olayı anlatan Savcı  İsmail Arslan, E.'nin çocuğunu kasten öldürmek suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırılmasını talep etti.

''YETERİNCE ACI ÇEKTİM''

Seyfullah E. ise şunları söyledi: "Olayı bilerek ve kasten gerçekleştirmiş değilim. Yeterince acı çekmiş bulunmaktayım. Benim cezalandırılmam eşimi ve çocuklarımı da olumsuz yönde etkileyecektir. Mahkemenin beni topluma kazandırmasını, ailemi ve çocuklarımı verecekleri hükümle mağdur etmemesini talep ediyorum"

Mahkeme heyeti, Seyfullah E.'yi ilk olarak ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırdı. İyi hal indirimiyle ceza müebbet hapse çevrildi.


Hadise ve Hakan Sabancı Yeniden Aşk Yaşamaya Başladı 'Yemekteyiz' Yarışmasının Aykırı Yarışmacısı Serhan Efe Diskalifiye Edildi
'Gelin Evi' Programında Ev Sahibi Gelinin Düğün Görüntüleri Konuklarını Şoke Etti