Beşiktaş'ta bir caminin tuvalet kapısının çalınması güvenlik kamerasına yansıdı - Son Dakika

Beşiktaş'ta bir caminin tuvalet kapısının çalınması güvenlik kamerasına yansıdı

26.05.2022 08:46

İstanbul Beşiktaş'ta bir caminin tuvalet kapısının üçüncü defa çalınması anları güvenlik kamerasınca kaydedildi.

İstanbul Beşiktaş'ta bir caminin tuvalet kapısının üçüncü defa çalınması anları güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Beşiktaş Türkali Mahallesi Uzunova Caddesi'nde bulunan Tuz Baba Camisi'nin tuvalet kapısı, farklı tarihlerde şüpheli kişi veya kişilerce üç defa çalındı.

Hırsızlık anı ise güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde şüphelinin, öğle saatlerinde sırtladığı beyaz bir kapıyla sokaktan geçişi görülüyor.

Caminin imamı ve cemaatin, olayı emniyete bildirerek, şikayetçi olması üzerine çalışma başlatan polis, güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı.

Cami cemaatinden Sadi Kahraman, kapıların daha önce de çalındığına işaret ederek, kapılar çalındıkça cemaat olarak yenisini yaptırmak zorunda kaldıklarını söyledi.

Polisin, şüphelileri yakalamaya yönelik çalışması sürüyor.

YORUMLAR
500
Motosikletli sürücünün çay ocağı önünde oturan kişiye çarpması güvenlik kamerasına yansıdı Motosikletli sürücünün çay ocağı önünde oturan kişiye çarpması güvenlik kamerasına yansıdı İş yerinden hırsızlık güvenlik kamerasına yansıdı İş yerinden hırsızlık güvenlik kamerasına yansıdı Son dakika: Arazi dolandırıcılarının suçüstü yakalandığı anlar kameralara yansıdı Son dakika: Arazi dolandırıcılarının suçüstü yakalandığı anlar kameralara yansıdı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beşiktaş'ta bir caminin tuvalet kapısının çalınması güvenlik kamerasına yansıdı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement