Kağıt toplayıcısı, 2'si kadın 3 yabancı uyruklu şahsı art arda bıçakladı - Son Dakika

Kağıt toplayıcısı, 2'si kadın 3 yabancı uyruklu şahsı art arda bıçakladı

25.01.2021 12:43

Beşiktaş'ta bir kağıt toplayıcısı yolda yürüyen 2'si kadın 3 yabancı uyruklu şahsı bıçaklayarak kaçtı. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, olayın görgü tanıklarından biri "Çığlık seslerine cama çıktım. Bir kadını 7 yerinden bıçakladı, durumu da ağırmış" ifadelerinde bulundu.

Güvenlik kamerasına da yansıyan olay, Vişnezade Mahallesi Süleyman Seba Caddesi'nde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Kağıt toplayıcısı olduğu öğrenilen şüpheli, yabancı uyruklu 2'si kadın 3 kişiye henüz bilinmeyen nedenle saldırdı.

HASTANEYE KALDIRILDILAR

Saldırgan, 3 kişiyi çeşitli yerlerinden bıçaklayarak kaçtı. Sağlık ekipleri, ilk müdahalenin ardından yaralıları Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi ve Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Olay yerinde inceleme yapan polis, kaçan saldırganı arıyor.

"ÇIĞLIK SESLERİNE CAMA ÇIKTIM"

Derya Apartmanı önünde gerçekleşen olayın ardından ambulansa haber veren apartman sakinlerinden Merve Yalçın, "Akşam 08.20 gibi oldu. Evdeydim, çığlık seslerine cama çıktım. O sırada kadının yere yığıldığını gördüm. 3 kişilerdi. Rus turistlerdi. Kızın yığıldığını görünce polise ve ambulansa haber verdik. Müdahale ettiler, ama kızın durumu iyi değildi. Kızı 7 kere bıçaklıyor diğerlerine de 3-4 bıçak darbesi geliyor. Apartmandakiler hemen pansuman yaptılar ama kanaması çoktu" dedi.

Kağıt toplayıcısı 2'si kadın 3 yabancı uyruklu şahsı art arda bıçakladı

"KADININ DURUMU AĞIR"

Apartman görevlisi Ercan Çinkioğlu ise "Hiçbir şey demeden oradakine tek bir bıçak darbesi vurdu. O kaçtı. Bir kişi kaçamadı. Ona 7 tane bıçak darbesi vurdu. Diğer erkeğin de koluna vurdu. 3 kişiyi de yaraladı. Kadının durumu bayağı ağırdı. Ekmek bıçağı gibi büyük bir bıçakla vurdu" dedi.

Hırsızlık kastının olmadığını söyleyen Çinkioğlu, "Hiçbir şey almaya çalışmadı, direkt saldırdı. 50 metre yukarıda para istemiş, daha sonra turistleri takip etmiş" diye konuştu.

Kağıt toplayıcısı, 2'si kadın 3 yabancı uyruklu şahsı art arda bıçakladı

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Kağıt toplayıcısı, 2'si kadın 3 yabancı uyruklu şahsı art arda bıçakladı - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Yasaklarında kalktığı Van'da vaka sayısı artan 4 mahallede eğitime 10 gün ara Son Dakika: Akşener'i yalancılıkla suçlayan Ümit Özdağ İYİ Parti'den istifa etti Bursa'nın 'suskun adam'ı 35 yıldır konuşmuyor Evlilik dışı ilişkiden dünyaya getirdiği bebeğini öldürüp çöpe attı Aylık 1350 lira maaş alıyorlar ama hesap hareketlerinde milyonlar dönüyor Anayasa Mahkemesi, emekli maaşı alabilmek için işten ayrılma şartını anayasaya aykırı buldu Ameliyat masasına yatan ünlü şarkıcı Lara, dudaklarını küçülttü Koronayı hafif atlatan çocuklarda görülen MIS-C hastalığında, ilk ölümcül vakalar görülmeye başlandı