Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'ta İnşaat Halindeki Binanın Giriş Katında Yangın Çıktı

Beşiktaş'ta İnşaat Halindeki Binanın Giriş Katında Yangın Çıktı

4 ay önce

- Beşiktaş'ta inşaat halindeki binanın giriş katında yangın çıktı İnşaatta kullanılan keresteler alev alev yandıİSTANBUL - Beşiktaş'da bir inşaattın giriş katında bilinmeyen nedenden dolayı yangın çıktı.

- Beşiktaş'ta inşaat halindeki binanın giriş katında yangın çıktı
İnşaatta kullanılan keresteler alev alev yandı

İSTANBUL - Beşiktaş'da bir inşaattın giriş katında bilinmeyen nedenden dolayı yangın çıktı. Yangında can kaybı yaşanmazken, inşaatta kullanılan kerestelerin bir kısmı yandı.
Beşiktaş Yıldız Posta Caddesi'nde bulunan inşaat halindeki bir binada bilinmeyen nedenden dolayı yangın çıktı. Edinilen bilgilere göre, binan giriş katından alevler yükseldiğini gören inşaat işçileri itfaiye ekiplerine haber verdi. İtfaiye ekipleri gelene kadar ise işçiler yangını kendi çabalarıyla söndürmeye çalıştı. Daha sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına kısa sürede müdahale ederek kontrol altına aldı. Yangında can kaybı yaşanmazken, inşaatta kullanılan kerestelerin bir kısmı yandı.
(MH-ZA- ÖY-

YORUMLAR


SP Lideri Karamollaoğlu, Türkiye'de Bir İlki Gerçekleştirdi: E-Miting Yaptı İsrail, 1915 Olaylarının Soykırım Olarak Tanınması Konusunu Meclis Gündemine Aldı

Millet Bahçesi Dünyanın En Büyük 3'üncü Şehir Parkı Olacak