Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'a UEFA Avrupa Liginde Faroe Adaları Ekibi Çıkması Keyifleri Kaçırdı

Beşiktaş'a UEFA Avrupa Liginde Faroe Adaları Ekibi Çıkması Keyifleri Kaçırdı

2 ay önce

UEFA Avrupa Liginde Beşiktaş'a Faroe Adaları'ndan B36 Torshavn takımının çıkması, siyah-beyazlı kulüpte keyiflerin kaçmasına neden oldu.

UEFA Avrupa Ligi'nde, Beşiktaş'a, Faroe Adaları'ndan B36 Torshavn takımı çıkması, siyah-beyazlı kulüpte keyifleri kaçırdı.

Teknik Direktör Şenol Güneş'in yardımcılarından Miguel Peiro Montanana'nın Faroe Adaları'nda seyrettiği ilk maçtan, ancak dört günde gelmesi nedeniyle bu eşleşmeden memnun kalmadığı öğrenildi.

SOĞUK HAVA TEKNİK HEYETİ DÜŞÜNDÜRÜYOR

B36 Torshavn-OFK maçını yerinde seyreden Montanana'nın sis nedeniyle Faroe Adaları'nda üç gün mahsur kalması, Torshavn'ın İstanbul'dan çok uzak olması ve Türkiye'deki nemli havadan bir anda soğuk havaya geçiş yapılması gibi faktörler, teknik heyeti kara kara düşündürüyor.

Avusturya kampından sonra iki günü izinli geçirecek olan Beşiktaşlı oyuncuların da, yol mesafesi nedeniyle eşleşmeden memnun olmadığı ortaya çıktı.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Polis Sopalarla Kavgaya Koşan Kadınları "Hepinizi Kameraya Çekerim" Diyerek Durdurdu Ev Hapsinde Bulunan Rahip Brunson'un Koşu Bandı İsteğine Savcılık Onay Verdi

ABD'yi DTÖ'ye Dava Eden Türkiye İçin Rusya'dan Açıklama Geldi: İşbirliği Gelişebilir