Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'ta Uyuşturucu Satıcısı 3 Kişi Kovalamaca Sonucunda Yakalandı

Beşiktaş'ta Uyuşturucu Satıcısı 3 Kişi Kovalamaca Sonucunda Yakalandı

3 ay önce

Beşiktaş'ta uyuşturucu satıcısı 3 kişi kovalamaca sonucunda yakalandı Uyuşturucu satıcılarının aracında yaklaşık 1 kilo uyuşturucu ele geçirildiİSTANBUL - İstanbul Beşiktaş'ta bir ihbar üzerine harekete geçen polis ekipleri ile uyuşturucu madde satıcıları arasında kovalamaca yaşandı.

Beşiktaş'ta uyuşturucu satıcısı 3 kişi kovalamaca sonucunda yakalandı
Uyuşturucu satıcılarının aracında yaklaşık 1 kilo uyuşturucu ele geçirildi

İSTANBUL - İstanbul Beşiktaş'ta bir ihbar üzerine harekete geçen polis ekipleri ile uyuşturucu madde satıcıları arasında kovalamaca yaşandı. Kovalamacanın ardından uyuşturucu madde satıcısı olduğu değerlendirilen 3 kişi yakalanırken, üzerlerinde yaklaşık bir kilo uyuşturucu madde ele geçirildi.
Olay, 20.00 sıralarında Beşiktaş Gayrettepe Mahallesi Yener Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, uyuşturucu madde satış yapıldığı ihbarı üzerine Beşiktaş İlçe Müdürlüğüne bağlı ekipler harekete geçti. İhbar üzerine adrese giden ekipler ile uyuşturucu madde satıcıları arasında kovalamaca yaşandı. 34 BF 6898 plakalı otomobil ile kaçan şüphelilere polis ateş açtı. Kaçtıkları araçtan inen şüpheliler el frenini çekmeyince otomobil önce park halindeki bir araca daha sonra da duvara çarpıp durabildi. Kovalamaca sonunda polis ekipleri uyuşturucu madde satışı yaptığı değerlendirilen Y.B., M.S., M.Y. kıskıvrak yakalandı.
1 kilo uyuşturucu madde ele geçirildi
Yaşanan kovalamaca sonrasında gözaltına alınan şüpheliler, polis merkezine götürüldü. Olay yeri inceleme ekipleri araç ve çevresinde inceleme yaptı. Yapılan incelemelerde araç içerisinde yaklaşık 1 kilo uyuşturucu madde ele geçirildi. İncelemelerin ardından detaylı çalışma yapılmak üzere araç çekiciyle emniyet otoparkına çekildi.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

YORUMLAR


Koyun Kesen Babasına Yardım Eden 13 Yaşındaki Çocuk, Korkunç Şekilde Can Verdi Askere Gidemeyeceğini Öğrenen Genç, İntihar Girişiminde Bulundu

Meksika'da Hırsızlar, Akaryakıt Boru Hattını Patlattı: 20 Ölü, 60 Yaralı