Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'tan Parasını Alamayan Pepe, Giderken Kulüp Personelinin Maaşını Ödedi

Beşiktaş'tan Parasını Alamayan Pepe, Giderken Kulüp Personelinin Maaşını Ödedi

2 ay önce

Beşiktaş'ta parasını alamadığı gerekçesiyle idmana çıkmayan Pepe, sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildikten sonra kulüp personelinin maaşını ödedi.

Beşiktaş'ta Pepe'nin sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. Siyah beyazlı yönetimin önümüzdeki günlerde bu ayrılığı resmi olarak açıklaması beklenirken, Portekizli futbolcu takım arkadaşlarıyla vedalaştıktan sonra eşyalarını topladı.

MARCA GAZETESİ: PEPE ÇALIŞANLARIN MAAŞINI ÖDEDİ

Öte yandan Pepe'nin Beşiktaş'tan ayrılması Avrupa basınında da büyük yankı uyandırdı. İspanyol Marca gazetesi ise çarpıcı bir habere imza attı. Marca'da, Beşiktaş'tan ayrılan Pepe'nin kulüp personelinin maaşlarını ödeyerek büyük bir jest yaptığı yazıldı.

SÖZLEŞME KARŞILIKLI OLARAK FESHEDİLDİ

Öte yandan Pepe ile karşılıklı olarak sözleşme feshedilirken, yapılan son görüşmede Ali Naibi, kulüp tercümanı ve Serdal Adalı yer aldı. Pepe'nin Beşiktaş'a imza attığı gün görüşmede yer alan Umut Güner ise Portekizli futbolcuyla yolların ayrılması konusunda yapılan görüşmeye katılmadı.

(Futbol Arena)


YORUMLAR


Çocuğunun Gözü Önünde Eşini Bıçaklayarak Öldürdü, Sokaktaki Tüm Kadınları Ağlattı Erdoğan Marketlerdeki Yüksek Fiyatlara Sert Çıktı: Hesabını Soracağız

Ete Çıplak Elle Dokunduğu İçin Eleştirilen Nusret, Ellerini Yıkadığı Videoyu Paylaştı