Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'ta Adem Ljajic ve Vagner Love, U21 Takımıyla Oynanan Hazırlık Karşılaşmasını Tamamlayamadı

Beşiktaş'ta Adem Ljajic ve Vagner Love, U21 Takımıyla Oynanan Hazırlık Karşılaşmasını Tamamlayamadı

3 ay önce

Süper Ligde Göztepe'ye konuk olacak olan Beşiktaş, U21 takımıyla hazırlık maçı yaptı. Siyah-beyazlılarda Adem Ljajic ve Vagner Love sakatlanarak, karşılaşmayı tamamlayamadı.

Süper Ligde Göztepe'ye konuk olacak olan Beşiktaş, bu karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü. U21 takımıyla hazırlık maçı yapan siyah-beyazlılar, mücadeleyi Ricardo Quaresma'nın golüyle 1-0 kazandı.

AĞRILARI ARTAN LJAJİC KENARA ALINDI

Sırbistan Milli Takımında yaşadığı sakatlık sonrasında tedavisine hemen başlanan Adem Ljajic de, karşılaşmanın ilk 15 dakikasında forma giydi. Ağrıları artan Ljajic, kenara gelirken, bu futbolcunun yerine Jeremain Lens oyuna dahil oldu.

VAGNER LOVE SAKATLIĞI NEDENİYLE KARŞILAŞMAYI TAMAMLAYAMADI

İkinci yarıda ise Vagner Love, aldığı bir darbe sonrasında sakatlık yaşadı. Oyuna devam eden Love, sonrasında riske edilmemek için kenara alındı.

ADRİANO TAKIMDAN AYRI ÇALIŞTI

Cumartesi günü oynanan U21 mücadelesinde sakatlık yaşayan ve sol dizinde ödem oluşan Adriano ise fizyoterapist eşliğinde çalıştı. Göztepe karşılaşmasının hazırlıklarına devam edecek olan Beşiktaş, yarın tek idman yapacak.


YORUMLAR


Koyun Kesen Babasına Yardım Eden 13 Yaşındaki Çocuk, Korkunç Şekilde Can Verdi Komşuların Cenazesine Katılmadığı Annesini Bisikletiyle 5 Kilometre Tek Başına Taşıyıp Defnetti

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Gündeme Gelen Lise Öğrencisi Cinayetinin Detayları Ağızları Açık Bıraktı