Beşiktaş, Rosier'in bonservisini ödedi - Son Dakika

Beşiktaş, Rosier'in bonservisini ödedi

23.09.2021 15:57
Beşiktaş, Rosier'in bonservisini ödedi

Beşiktaş, Portekiz ekibi Sporting CP takımından kiralık ve 4 yıllık zorunlu satın almayla kadrosuna kattığı Fransız futbolcu Valentin Rosier'in bonservisinin ödendiğini açıkladı.

Beşiktaş, Portekiz ekibi Sporting CP takımından kiralık ve 4 yıllık zorunlu satın almayla kadrosuna kattığı Fransız futbolcu Valentin Rosier'in bonservisinin ödendiğini açıkladı. Siyah-beyazlılar, sözleşmede yer alan zorunlu opsiyon bedeli olan 4 milyon 800 bin Euro'nun ödendiğini duyurdu.

Siyah-beyazlıların Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada, "Sporting CP Kulübü'nden 2021-2022 sezonu 1. transfer tescil döneminde bir yıllığına geçici transferi gerçekleşmiş olan profesyonel futbolcu Valentin Andre Henri Rosier'in transfer hakları, Kulübümüz tarafından 4 milyon 800 bin Euro karşılığında satın alınmıştır. Oyuncu ile 2024-2025 sezonu sonuna kadar anlaşmaya varılmıştır" denildi.

(İHA)

YORUMLAR
500
Oğuzhan Özyakup'tan Beşiktaş'a veda Açıklaması Oğuzhan Özyakup'tan Beşiktaş'a veda Açıklaması Elneny, Arsenal ile olan sözleşmesini uzattı. Elneny, Arsenal ile olan sözleşmesini uzattı. Eski Beşiktaşlı Edin Terzic Dortmund'un yeni teknik direktörü oldu Eski Beşiktaşlı Edin Terzic Dortmund'un yeni teknik direktörü oldu
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Beşiktaş, Rosier'in bonservisini ödedi - Son Dakika


Advertisement