Son Dakika Haberleri: Beşiktaşlı Fabri Ayrılığı Açıkladı: Premier Ligde Oynamak İstiyorum

Beşiktaşlı Fabri Ayrılığı Açıkladı: Premier Ligde Oynamak İstiyorum

7 ay önce

Beşiktaş'ın İspanyol kalecisi Fabri, Krasnodar ile oynanan hazırlık maçından sonra ayrılığı resmen duyurdu: İki takım da anlaşırsa ben Premier Ligde oynamak isterim.

Beşiktaş'ın İspanyol kalecisi Fabri, Fulham'a transfer olduğunu duyurdu! A Spor'a konuşan Fabri, Fulham ile anlaştığını belirtirken Beşiktaş taraftarlarına teşekkür etti.

"TARAFTARLARA TEŞEKKÜR EDERİM"

Fulham'da oynamak istediğini belirten Fabri, "Premier Lig uzun zamandır ilgilendiğim bir lig. Türkiye'de çok iyi günlerim geçti. Beşiktaş ile Fulham görüşme aşamasında. Sözlü anlaşma var ama henüz imzalar atılmadı. İki takım da anlaşırsa ben Premier Lig'de oynamak isterim. Eğer bu anlaşma olursa ben şimdiden Beşiktaş taraftarlarına teşekkür etmek istiyorum." dedi.

"YENİ BİR MACERANIN ZAMANI GELDİ"

Hedefinin Premier Lig olduğunu söyleyen İspanyol kaleci "Yeni bir maceraya atılmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Buraya elimden gelenin en iyisini yapmaya ve mutlu olmaya geldim. Kulübe bir şeyler kazandırdığımı düşünüyorum. Hedeflerim vardı, hayallerimin peşinden koşmaya devam edeceğim." sözlerini kullandı.


YORUMLAR


Türkiye'de İlk Yüz Nakli Yapılan Hastayı Gören, Şaşıp Kalıyor Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip

16 Yaşındaki Kız "Gitmek İstemiyorum" Dese de İcra Memurları Zorla Anneyle Görüştürdü