Beşiktaşlı isme çarpıcı eleştiri: İstanbul'u görünce feleğini şaşırdı - Son Dakika

Beşiktaşlı isme çarpıcı eleştiri: İstanbul'u görünce feleğini şaşırdı

2 ay önce

Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen ancak henüz kendini kanıtlayamayan Tyler Boyd hakkında dikkat çeken açıklamalar geldi. Ankaragücü Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, eski öğrencisi için "İstanbul'u görünce feleğini şaşırdı" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş, geçen sezon Süper Lig'de Ankaragücü formasıyla gösterdiği performansın ardından Tyler Boyd'u kadrosuna kattı ancak Tyler Boyd, siyah-beyazlı takımda beklentilerin altında kaldı.

Tyler Boyd ile geçen sezon Ankaragücü'nde birlikte çalışan teknik direktör Mustafa Kaplan, ABD'li futbolcu hakkında Sabah Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu.

"İSTANBUL'U GÖRÜNCE FELEĞİNİ ŞAŞIRDI"

Geçen sezon Aankaragücü'ndeki performansı ile göz dolduran Tyler Boyd'un Beşiktaş'ta bekleneni verememesi hakkında konuşan Mustafa Kaplan " İstanbul'da çok değişti" ifadesini kullandı.

Mustafa Kaplan, 24 yaşındaki futbolcuyla ilgili "Beşiktaş'ta o da kendini bulabilir ama ısrar edilmesi lazım. Adam İstanbul'u görünce feleğini şaşırdı. Kolay değil. Savunması olmayan bir oyuncu. Bu sorun yaratabilir ancak o da toparlanırsa Beşiktaş'ı rahatlatır" dedi.

(Sabah)

Beşiktaşlı isme çarpıcı eleştiri: İstanbul'u görünce feleğini şaşırdı
Haber Yayın Tarihi: 10.12.2019 03:29 

YORUMLAR


Son Dakika

Akbank ve Yapı Kredi'ye sigortacılık kanununu ihlal ettiği gerekçesiyle toplamda 281,8 milyon TL ceza kesildi
Deprem anında "Evim yıkıldı" şakasına 235 lira ceza kesildi Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada

Son Dakika Haberleri