Son Dakika Haberleri: Beşiktaşlı Negredo'yu Takımın Gol İstatistiği Yaktı

Beşiktaşlı Negredo'yu Takımın Gol İstatistiği Yaktı

2 yıl önce

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, son 3 yılda en etkili atak organizasyonlarının geçen yıl yapılmasına rağmen 8 gol eksik atılması nedeniyle Negredo'nun biletini kesti.

Beşiktaşlı Negredo'yu Takımın Gol İstatistiği Yaktı, System.String[]

Geçtiğimiz sezon Kara Kartal'ın İspanya La Liga ekiplerinden Valencia'dan kadrosuna kattığı Alvaro Negredo, Siyah-Beyazlı forma altında ortaya koyduğu etkisiz performans sonrasında eleştiri oklarının hedefi olmuş ve kadro dışı bırakılmıştı.

Bu gelişmelerin ardından Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, yardımcıları ve kulüp analizcilerinden son 3 yılın istatistik bilgilerine dair rapor çıkarmalarını istedi. Çıkan raporun sonucunda İspanyol futbolcunun biletinin neden kesildiği ortaya çıktı.

ŞAMPİYONLUK DÖNEMİNDEN 8 GOL EKSİK ATILDI

Fanatik'in haberine göre; Güneş'e sunulan rapor doğrultusunda, en çok pozisyona girilen, en fazla gol denemesinde bulunulan ve en çok atak yapılan dönemin geçen sezon olmasına rağmen şampiyonluk yaşanan dönemlerden 8 gol daha eksik atıldığı belirlendi. Bu gelişme sonrasında da Şenol hoca, böyle bir istatistiğin ortaya çıkmasında direkt Negredo'nun bağlantılı olmasının ispatlanmasının ardından yolları ayırmaya karar verdiği öğrenildi.

Beşiktaşlı Negredo'yu Takımın Gol İstatistiği Yaktı
Haber Yayın Tarihi: 05.07.2018 12:14 

YORUMLAR


Son Dakika

Şeyma Subaşı'dan "Namazı bıraktın mı?" sorusuna cevap: Hayat şartlarından dolayı kılamıyor oldum
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "İdolünüz kim?" diye sordular, verdiği yanıt salonda büyük alkış aldı Ahu Yağtu, göğüs dekolteli fotoğrafı ile büyük beğeni topladı