Son Dakika Haberleri: Beşiktaşlı Quaresma, Gelen Teklifleri Reddediyor: Para Değil Huzur İstiyorum

Beşiktaşlı Quaresma, Gelen Teklifleri Reddediyor: Para Değil Huzur İstiyorum

6 gün önce

Beşiktaşlı Quaresma, Arap ülkelerinden gelen teklifleri "Para değil, huzur istiyorum" diyerek geri çevirdi.

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, Dünya Kupası sonrası tatilini yaparken, transfer tekliflerini de elinin tersiyle itiyor. Beşiktaş yönetimine şu ana kadar menajerler aracılığıyla Quaresma konusunda birçok teklif geldi. Bunların çoğu da Uzakdoğu ve Arap ülkelerinden. Mali açıdan Beşiktaş'ın yıldız oyuncuya verdiği ücretin 3 katını teklif edenler bile var. Beşiktaş da bu transferin gerçekleşmesi halinde kasasını dolduracak.

10 MİLYON EUROLUK TEKLİF GELDİ

Siyah-Beyazlı ekibe önerilen bonservis ücreti 10 milyon euro. Ancak Ricardo Quaresma kesinlikle ayrılma yanlısı değil. Futbol kariyerinin en huzurlu yıllarını geçirdiği Beşiktaş'ta kalmak isteyen Portekizli oyuncu, "Benim paraya değil, huzura ihtiyacım var. Beşiktaş'ta çok huzurluyum" diyerek teklifleri geri çeviriyor. Q7'nin ikna edilmesi halinde tatil dönüşü satılma olasılığı oldukça yüksek görünüyor.

(Akşam)


YORUMLAR (18)
  • Gsli: Bu adam genç olsa en az 50 milyon Euro eder Beşiktaş sözleşmesini fesh ettiğinde Türkiyede 4 Aydan sonra bi klube gidebilir diye sözleşme imzalattı onu yapmasaydı biz q7 yi alarak şampiyonalar ligi şampiyonu olabilirdik Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Beşiktaş Sompo Japan, Galatasaray'dan Ayrılan Oktay Mahmuti'yle Anlaşmak Üzere Beşiktaş'ta Yönetimi Çıldırtan 3'lü!

Beşiktaş'tan Ayrılan Anderson Talisca, Çin'deki İlk Maçında 3 Gol Attı Fransız Ekibi Lyon, Domagoj Vida'yı Pahalı Buldu