Son Dakika Haberleri: Beşiktaşlı Yönetici Güner, Mehmet Ekici'nin Babasıyla Anlaştı

Beşiktaşlı Yönetici Güner, Mehmet Ekici'nin Babasıyla Anlaştı

5 ay önce

Beşiktaşlı Yönetici Güner, Mehmet Ekici'nin babası ve menajeriyle anlaşma sağladı. Babası "Fenerbahçe ile görüştük ancak ciddi durum yoktu. Mehmet sezon sonunda Beşiktaş'a gidecek." dedi.

'M

ehmet Ekici,  Fenerbahçe'ye mi yoksa  Beşiktaş'a mı gidecek?' sorusu büyük ölçüde cevabını buldu.

Beşiktaş Kulübü Transfer Komitesi Başkanı  Umut Güner,  Trabzonspor ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan  Mehmet Ekici'nin babası ve menajeri Hacı Ekici ile bir araya gelip son kez pazarlık yaptı. Görüşmeler sonucunda Güner ve baba Ekici prensipte anlaşma sağlayıp el sıkıştı.

SEZON SONUNDA BEŞİKTAŞ'A GİDECEK

Hürriyet'in haberine göre; yapılan anlaşmaya göre  Mehmet Ekici sezon sonuna kadar  Trabzonspor'da forma giymeye devam edecek, sezonun bitmesinin ardından  Beşiktaş'a katılacak.

Bu ilginç anlaşmanın sebebi ise teknik direktör  Şenol Güneş'in, "Kadromda  Mehmet Ekici'nin pozisyonunda oynayan futbolcu var. Devre arasında gelmese de olur" sözleri büyük rol oynadı.

BABASI FENERBAHÇE İLE GÖRÜŞTÜK AMA CİDDİ BİR DURUM YOKTU

Mehmet Ekici'nin babası Hacı Ekici ise, "Biz daha önce  Fenerbahçe ile görüştük. Fakat ciddi bir durum yoktu. Mehmet sezon sonunda  Beşiktaş'a gidecek" dedi.

TBMM'ye Gönderilen Gizli Raporda Çarpıcı Detay: Uludere'yi MİT'e Yıkmak İstediler Azeri İş Adamından Ebru Şallı'ya 500 Bin Liralık Teklif
İran'dan Türkiye'ye Küstah Tehdit: PJAK Saldırısından Türkiye Sorumlu, Sert Karşılık Vereceğiz

1